Atomic Heart Türkçe Yama Paketi! %100 Türkçe Çeviri (Game Pass + Steam)

Atomic Heart Türkçe Yama

Mundfish tarafından geliştirilen Atomic Heart, oyuncular muhteşem bir deneyim ve aksiyon sunuyor. Oyunun hikayesi çoğu oyuncu tarafından eleştirilmesine rağmen grafikler, oynanış ve hissiyat çok beğenildi. Size verilen görevleri tam zamanında bitirmek için sizden istenenleri yerine getirmeniz gerekiyor. Eğer dil konusunda sorun yaşıyorsanız ve hikayeyi tam anlamak istiyorsanız Atomic Heart Türkçe yama paketini kurabilirsiniz. Makine çeviri ekibine bu yama paketini hazırladıkları için teşekkür ediyoruz.

Atomic Heart Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

Atomic Heart gibi hikayeli ve görevlerle dolu oyunları kendi dillerinde oynamak isteyenler Türkçe yama paketlerini kullanmayı tercih ediyor. Günümüzde gelişen teknolojiler sayesinde bu tarz çevirileri yapmak oldukça kolaylaşıyor. AI destekli çeviriler, çok iyi olmasa da idare eder düzeyde oluyor.

Atomic Heart

Bu yazımızda paylaştığımız Türkçe yama paketini hazırlayan ekip, hatalı yerleri düzeltip çok daha iyi hale getirip topluluğa sunuyor. Aşağıdaki adımları izleyerek Atomic Heart Türkçe yama kurulumu işlemini sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

[wpdm_package id=’16002′]

 • İlk olarak yukarıdaki download butonuna basarak Türkçe yama aracını indirin.
 • Yama aracını çalıştırdıktan sonra sağ alt köşeden Atomic Heart’ı seçin ve indir butonuna tıklayın.
 • Karşınıza çıkan küçük pencerede ” XboxGames\Atomic Heart – Windows\Content\ ” yolunu izleyerek content klasörü içerisindeki UE4CommandLine.txt dosyasını seçin.
 • Oyunu Steam üzerinden yüklediyseniz yama yükleyiciden oyunu seçip indir butonuna basın ve ” Steam\steamapps\common\Atomic Heart ” içerisinden UE4CommandLine.txt dosyasını seçip aç tuşuna basmanız yeterli olacaktır.
 • Kurulumu tamamladıktan sonra oyunu yönetici olarak çalıştırıp oyun içi ayarlardan altyazıyı aktifleştirin.

Atomic Heart Türkçe yama paketiyle ilgili her şeyi sizlerle paylaştık. Bu paketin henüz daha test aşamasında olduğunu ve zamanla düzeltileceğini hatırlatmak isteriz. Diğer oyunlar için paylaşılan dil çevirilerine Türkçe yama kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

5 Yorum
 • ENİS ÇAĞRI GİLİK
  ENİS ÇAĞRI GİLİK
  23:59'de 07/04/2023

  hocam trojan, virüs tarzı kötü amaçlı bir yazılım yok değil mi?

  Reply
  • imPrecieux
   01:30'de 08/04/2023

   AI çeviridir, setup şeklindedir. Kontrollerimizde herhangi bir sıkıntı görmedik, kurmadan önce son bir kez taratmayı unutmayın.

   Reply
 • Olcay
  Olcay
  16:34'de 07/03/2023

  steam den indirmiş olanlar nasıl kurabilir

  Reply
  • Hasancan
   Hasancan
   19:10'de 07/03/2023

   Yama yükleyici içerisinden Atomic Heart’ı seçip indir butonuna bastıktan sonra oyunun kurulu olduğu klasördeki ” UE4CommandLine ” isimli dosyayı seçerek kurabilirsiniz.

   Reply
 • Kekocan
  Kekocan
  12:05'de 23/02/2023

  MCUK!

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir