Oyun Rehberleri

XBox Gamepass Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Xbox Gamepass Aboneliği Nasıl İptal Edilir

Xbox Gamepass sistemi özellikle ülkemiz gibi oyun fiyatlarının yüksek olduğu bölgelerde insanların oyun oynayabilmesi için oldukça yararlı bir sistemdir. Birçok yeni gelen oyun daha ilk günden sisteme eklenmekte ve oyuncuların zevkine sunulmakta. Ancak herhangi bir sebeple bu sistemi kullanmaktan vazgeçtiyseniz, aboneliğinizi iptal etmek çok meşakkatli bir işlem değil. Sizlerle Xbox Gamepass aboneliği nasıl iptal edilir? paylaşalım.

Xbox Gamepass Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Bir bilgisayar ya da mobilden tarayıcıya girerek ya da Xbox konsolunuzdan Microsoft ayarları sitesine girmeniz gerekiyor. Buradan Microsoft hesabınıza giriş yapmalısınız. Buradan profilinizin Xbox Game Pass ile alakalı olan bölümüne gireceksiniz.  Hizmetler ve abonelikler bölümünde halihazırda var olan Game Pass aboneliğinizi görebilirsiniz.

Xbox Game Pass Abonelik İptali
Xbox Game Pass Abonelik İptali

Aboneliğin yanında yer alan Yönet butonuna tıklayın. Buradan aboneliği iptal et seçeneğini seçmelisiniz. Açılan pencerede tekrar aboneliği iptal et seçeneğine tıklayarak aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz.

Xbox Game Pass Abonelik İptali 2
Xbox Game Pass Abonelik İptali 2

Böylece Xbox Game Pass aboneliğinizi iptal etmiş olacaksınız. Aboneliğiniz son ödeme tarihinize kadar aktif olarak kalmaya devam edecektir. Bu süreçte fikrinizi değiştirecek olursanız tekrar aynı adımları izleyerek aboneliğinizi yeniden başlatabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir