Valorant Yansımalar Yeni Ajan Mı?

Valorant Yansımalar Yeni Ajan Mı Müjdeliyor?

Valorant kendini sürekli güncellemesi ve her gelen güncelleme ile birlikte yeniliklerle çeşitliliği artırma konusunda oldukça başarılı. Özellikle ajanlar konusunda oldukça titiz davrandıkları ortada. Geçtiğimiz günlerde yayınladıkları resmi hikaye videosu olan Valorant yansımalar yeni ajan mı müjdeliyor? sorusunu akıllara getirdi.

Valorant Yansımalar Yeni Ajan Olabilir Mi?

Valorant Yansımalar Resmi hikaye videosu herkesin aklını karıştırdı. Uzun bir aranın ardından oyuna yeni bir ajan mı ekleniyor? sorusu oyuncular tarafından sorulmaya başlandı. Videoya baktığımızda paralel bir evrendeki rakip Phoenix’i görüyoruz. Acaba bu rakiplerinin karakterlerine bürünebilen yeni bir ajan mı? yoksa oyunun hikayesi mi? Lakin videonun 3. dakika ve 30’uncu saniyesinde sağ arka planda duran bir figür dikkat çekiyor.

Arka planda belirli belirsiz gözüken bu figür yeni bir ajan olabilir. Lakin buna ilişkin tam ve kesin bir bilgi verilmemiş. Fakat dikkatimizi çeken başka bir nokta ise videoda yer alan BIND haritasında Killjoy karakterinin saklandığı yerde şuanda kutular bulunmuyor. Videoyu izledikten sonra akıllara gelen ikinci bir soru da Valorant BIND haritası değişiyor mu? oluyor.

Bizim fikrimizce Valorant yansımalar yeni ajan haberi vermekten ziyade oyunla ilgili güzel bir hikaye oluşturacak gibi duruyor. Oyunda karakter yasaklama olmamasının sebebini YANSIMALAR videosunda görmüş olduğumuz paralel evrenle ilişkilendirebiliriz. Riot Games resmi hikaye videosunun devamı gelirse eğer konuyla alakalı daha fazla bilgiye sahip olabileceğimizi düşünüyoruz.