Valorant Van 135 Hatası Nasıl Düzeltilir?

Valorant Van 135 Hatası Nasıl Düzeltilir?

Riot Games‘in popüler oyunu Valorant’ın en sık karşılaşılan Van 135 hatası, birçok oyuncunun oyuna girememesine neden oluyor. Valorant Van 135 hatası nasıl düzeltilir? rehberimiz ile bu sorunun kısa bir şekilde nasıl düzeltilebileceğinden bahsedeceğiz. Keyifli okumalar.

Valorant Van 135 Hatası Nasıl Düzeltilir?

Valorant’ta ortaya birden çıkan Valorant Van 135 hatası için alternatif çözüm yolları bulunmaktadır. Bazı durumlarda bu hata, Riot Games’in sunucusuyla alakalı olsa da genel olarak bilgisayarımızda yaşadığımız bir problem olarak görülmektedir. Bu hatayı düzeltmek için ilk olarak Valorant’ı tekrar başlatmayı denemelisiniz. Sorununuz çözülmediyse, Riot Games‘in internet sitesinde yer alan sunucu durumunu kontrol etmeniz gerekmektedir. Bunun dışında internetinizde bir sorun olabilir. İşte Valorant Van 135 hatası nasıl düzeltilir? sorusunun cevabı;

  • İlk olarak Denetim Masası’na giriyoruz,
  • Daha sonra Program Kaldır kısmına geliyoruz,
  • Buradan Riot Vanguard’ı bulduktan sonra sağ tıklayıp kaldır diyoruz,
  • Ardından Valorant’ı tekrar açıyoruz ve hesabımıza giriş yapıyoruz,
  • İstemci, bizden Vanguard kurulumu için onay istiyor ve veriyoruz,
  • Vanguard kurulduktan sonra, oyuna girebilirsiniz.

Valorant Van 135 hatası için uygulayabileceğiniz çözüm yollarına yer verdik. Yukarıdaki adımları sırasıyla yaparak bu sorunu giderebilir ve eğlencenize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Tüm adımları uyguladınız ve sunucu durumunda bir problem yoksa ancak sorun halen daha devam ediyorsa Riot Games destek sisteminden bilet oluşturabilirsiniz. Daha fazla Valorant hata çözümü ve oyun rehberleri için bültenimize ücretsiz abone olabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir