Monster #WASD Etkinliğinde Neler Duyuruldu?

Monster #WASD Etkinliğinde Neler Duyuruldu?

Haziran ayının son gününde Monster Notebook #WASD etkinliğinde oyuncular ve teknoloji tutkunları bir araya geldi. Genel olarak baktığımızda her anı dolu dolu geçen etkinlik büyük bir izleyici kitlesinin beğenisini topladı diyebiliriz. Peki ya Monster #WASD Etkinliğinde Neler Duyuruldu?

Monster #WASD Etkinliğinde Neler Duyuruldu?

Yoğun ilgi gören etkinlik internet üzerinden canlı olarak yayınlandı. Twitch ve YouTube ortak canlı yayınlarda Monster‘ın yeni ürünleri, yeni etkinlikler, açılacak mağazalar ve ürünlerinde kullanacakları yeni nesil işlemciler hakkında detaylara yer verdiler.

En Yeni Monster Notebooklar #WASD Etkinliğinde Duyuruldu!

Monster #WASD etkinliğinde daha çok oyuncuları sevindirecek en yeni Monster Notebooklar ve içerisindeki teknolojiler oyun severlere duyurldu. Monster’ın gözde ürünlerinden olan Abra ve Tulpar serilerinin yanı sıra Huma, Semruk ve Markut serilerinin de teknolojilerinin güncellendiği bilgisi verildi. Bu noktada gözleri üzerine çeken açıklama Monster Abra serisinde NVIDIA RTX 30 serisi ekran kartlarına yer verecek olmasıydı. Buna ek olarak Intel 11. nesil işlemciler de Monster Notebooklar’da yerini alacak.

Monster Ambassador Programı Açıklandı!

İçerik üreticilerini ziyadesiyle memnun edecek Monster Ambassador Programı #WASD etkinliğinde açıklandı. Bu program dahilinde Monster, içerik üreticilerine sponsor olacak diyebiliriz. Ambassador programı içerisinde yer alan topluluk önderleri onlara gönderilen ekipmanlar hakkında bilgiler verecekler. Bu sayede oyuncular Monster ürünleri hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilecekler.

Monster Mağazaları Genişlemeye Devam Ediyor!

Bu etkinlik içerisinde teknoloji severleri mutlu edecek bir haber verildi. İstanbul Avrupa yakasında yeni Monster mağazası açılacağının açıklanması herkesi sevindirdi. Ayrıca 2022 senesi için de yeni bir mağaza açılması planlanıyor. Lakin bu mağaza Londra’da yer alacak böylece yurt dışında da faaliyetler yürütülebilecek.

Etkinliği kaçıranlar için Monster #WASD Etkinliğinde Neler Duyuruldu? sorusunu sizler için derledik. Monster Resmi Twitter hesabı aracılığı ile etkinlik hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ücretsiz bültenimiz üzerinden oyun haberleri paylaşıldığında bildirim alabilirsiniz.