Dying Light 2 Çıkış Tarihi Tekrar Ertelendi!

Dying Light 2 Çıkış Tarihi Tekrar Ertelendi!

Dying Light 2 çıkış tarihi tekrar ertelendi söylentileri ne yazık ki doğru çıktı. Geliştirici şirket Techland, oyunun Twitter hesabından oyunculara yeni çıkış tarihi ve süreçle ilgili bilgi verdi. Geliştirici şirket daha önceden de oyunun çıkış tarihi ertelemişti. Bu sefer ki ertelemeyle birlikte oyuncuların oyundan beklentisi de azaldı diyebiliriz.

Dying Light 2 Çıkış Tarihi Tekrar Ertelendi

Bu yıl içerisinde çıkış yapacağı belirtilen Dying Light 2 tekrardan daha ileri bir tarihe ertelendi. Oyun geliştiricileri Dying Light Twitter hesabı üzerinden yaptıkları paylaşımda topluluğa karşı dürüst ve şeffaf olacaklarını belirtti. Buna ek olarak oyunun neden ertelendiği ve hangi tarihe ertelendiği de bu gönderide yer alıyor. Erteleme sebebi olarak oynanış testleri için hazır olduğunu fakat optimize ve oyunu daha iyiye getirmek için biraz daha zamana ihtiyaç duyduklarını belirtildi.

Böylece Dying Light 2 çıkış tarihi 4 Şubat 2022’ye ertelendi. Yapılan açıklamada her şeye rağmen topluluğa ve fanlara teşekkür etmeyi de unutmamışlar. Umarız bu süreci iyi değerlendirirler ve başka bir erteleme haberi ile oyuncuların karşısına çıkmazlar. Bu haberle ilgili sizlerin de düşüncelerinizi merak ediyoruz. Oyunun geleceği Cyberpunk 2077 ile aynı mı olacak? yoksa daha derli toplu bir oyunla oyuncuların karşısına çıkabilecekler mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmından iletebilirsiniz. Ayrıca oyun haberleri içerikleri paylaşıldıkça herkesten önce haberdar olmak için ücretsiz bültenimize katılabilirsiniz.