Oyun Haberleri

Kerbal Space Program 2 Çıkış Tarihi

Kerbal Space Program 2 Çıkış Tarihi

Uzay ve bilimi seviyorsanız Kerbal Space Program tam size göre bir oyun. Oyuncular oyunun ilk sürümünde, mod desteği sayesinde gerçeğiyle birebir tasarlanmış roketleri yapabiliyorlardı. Oyunun ikincisi uzun bir süredir merakla bekleniyordu. Geçtiğimiz gün Kerbal Space Program 2 çıkış tarihi açıklandı. Serinin yeni oyunu bütün KSP oyuncularını oldukça heyecanlandırdı.

Kerbal Space Program 2 Çıkış Tarihi Açıklandı!

Bağımsız yapımcı tarafından geliştirilen simülasyon oyunu Kerbal Space Program 2 çıkış tarihi nihayet açıklandı. Herhangi bir erteleme olmazsa 24 Şubat 2023 tarihinde oyun erken erişim süreciyle çıkış yapacak. Yeni oyunda oyuncuların kullanabileceği yeni jenerasyon motorlar, parçalar, yakıtlar ve daha fazlası bulunuyor. Yeni parçalarla birlikte oyuncular uzayın derinliklerini keşfedebilecekler. KSP 2 ile gelen yenilikler bunlarla sınırlı değil.

kerbal space program 2 ne zaman cikiyor

Oyuncular Kerbal Space Program 2 oyununda koloniler kurabilecek. Kolonilerde kullanılacak olan istasyonları, binaları ve diğer şeyleri kurabilmek için çok sayıda kaynak toplamak gerekiyor. Gelişmişler araçlar ile uzayın en ücra köşeleri araştırılabilir hale gelecektir. Bütün bu yeni nesil teknolojiler ile yıldızlararası teknolojilerin, birbirinden zorlayıcı görevlerin ve içerisinde zengin maddeler barındıran gök taşlarının da kilidi açılmış oluyor.

Duyurulan Kerbal Space Program 2 çıkış tarihi herkesi oyuna karşı tekrardan heyecanlandırdı diyebiliriz. Oyunu daha öncesinde oynamadıysanız en azından bir defa denemenizi tavsiye ediyoruz. Sizler yeni Kerbal Space Program 2 hakkında ne düşünüyorsunuz? Cevaplarınızı yorumlar bölümünden iletebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için ilgili kategoriyi ziyaret edebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir