FM 22 Total Futbol Taktiği

FM 22 Total Futbol Taktiği

Football Manager oyun serilerinin efsane taktiklerinden bir tanesi de total futboldur. Bu zamana kadar çıkmış bütün FM serilerinde oldukça etkili bir taktiktir. FM 22 total futbol taktiği ise rahat ve dengeli oyun düzeniyle takımlarını başarıya götürmek isteyenler için hazırlanmış diyebiliriz.

FM 22 Total Futbol Taktiği Nedir?

Total futbol taktiğini oluştururken takım mentalitesini katı yapmalısınız. Bunun nedeni ise takımındaki oyuncuların her birinin kendi işini doğru olarak yapmalarını sağlamaktır. Oyunculara direkt pas ve kısa paslaşmalar yaptırarak oyunu kendiniz kurabilirsiniz. Ayrıca topa sahip olmak Football Manager 2022 mekaniklerine uygun olarak geliştirilmiş bu taktiğin en önemli unsurudur. Topa sahip oranını artırmak için baskılı oyun stilinde oynayabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak hızlı tempoda oynayarak rakip oyuncuları yormaya yönelik bir taktik izleyebilirsiniz.

Football Manager 2022 Total Futbol Taktiği Nasıl Kurulur?

Bu taktiği kendiniz de oluşturabilirsiniz. Ancak hiç uğraşmak istemiyorsanız aşağıdaki .fmf uzantılı dosyayı indirebilirsiniz. Total futbol taktiğini hızlıca kurmak için aşağıdaki adımları sırasıyla izleyin. Kuruluma geçmeden önce kariyerinizin bir yedeğini almayı unutmayın. Böylece bir sorunla karşılaştığınız da oyundaki ilerlemenizi kaybetmemiş olursunuz.

  • Download tuşuna tıklayarak taktiği bilgisayarınıza indirin.
  • Windows kullanıcıları Winrar veya 7zip, MacOS kullanıcıları ise The Unarchiver programlarından yararlanarak sıkıştırılmış dosyayı masaüstüne veya istediği bir konuma çıkartabilir.
  • Ardından oyunu yönetici olarak çalıştırın ve taktikler bölümüne geçin. Burada aşağı yönlü oka tıklayarak çıkartmış olduğunuz .fmf uzantılı taktiği seçin.
  • İşlemleri doğru olarak yaptıysanız bu taktik tüm ayarlarıyla beraber otomatik olarak hazırlanmış olacaktır.

FM 22 total futbol taktiği kurulumunda herhangi bir sorunla karşılaşırsanız yedeklediğiniz dosyalardan oyun ilerlemenizi kurtabilirsiniz. Sizin en sevdiğiniz Football Manager 2022 taktikleri hangisidir? Düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. FM ve diğer oyunlarla ilgili oyun rehberleri ve haberleri daha fazla görmek için sitemizi sıkça ziyaret etmeyi unutmayın!