Oyun Haberleri

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak? | GTA VI Çıkış Tarihi

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?

GTA VI fragmanı yayınlandığı andan itibaren GTA 6 ne zaman çıkacak? sorusunun cevabı çok fazla oyuncu tarafından merak ediliyor. Rockstar Games’in geliştirdiği efsane oyunlar arasında bulunan Grand Theft Auto serisine bir yenisi daha ekleniyor. Yayınlanan fragman videosundan gördüğümüz kadarıyla serinin yeni oyunu çok daha geniş bir haritaya, daha detaylı grafiklere, farklı oynanış mekaniklerine ve çok daha fazlasına sahip olacak.

Oyunun ne zaman çıkış yapacağı merak ediliyordu ancak fragmanın ardından GTA VI çıkış tarihi biraz daha netlik kazanmış oldu. Bu yazımızda GTA 6 oyunuyla ilgili bildiğimiz her şeyi sizlerle paylaşacağız.

GTA 6 Çıkış Tarihi Belli Oldu mu?

Rockstar Games’in Resmi YouTube hesabında yayınlanan fragmanın ardından uzun zamandır sır gibi saklanan ve farklı söylentilere neden olan GTA 6 çıkış tarihi duyurulmuş oldu. GTA VI ne zaman çıkacak? sorusu için henüz daha tam olarak cevap veremesek de 5 Aralık 2023 tarihinde yayınlanan fragman, oyunun 2025 yılında çıkış yapacağının bilgisini veriyor.

Bu haberin ardından oyuna olan ilgi bir hayli arttı. Hatta bazı oyuncular internet üzerinde GTA 6 çıkana kadar hayatta kalma mücadelesi vereceği yönünde meme’ler paylaşmaya başladı.

GTA 6 Hangi Platformlarda Çıkış Yapacak?

Grand Theft Auto serilerinde bir klasik haline geline ilk olarak PS ve Xbox oyun konsollarında çıkış yapma durumunun yeni oyun için de yaşanacağını düşünüyoruz. Grand Theft Auto 6 çok büyük ihtimalle ilk olarak Xbox Series X/S ve PS5 konsollarında çıkış yapacak.

Oyun konsollar için yayınlandıktan bir müddet sonra GTA VI PC sürümü duyurulabilir. Serinin sıkı takipçisi olan oyuncuların da bileceği üzere Rockstar’ın geliştirdiği GTA 5 ilk olarak konsollara çıkmıştı. Oyunun PS4, Switch ve Xbox One konsollarına çıkış yapıp yapmayacağı bilinmiyor ancak bir sürpriz olabilir.

GTA 6 ne zaman çıkış yapacak? sorusuna kesin olarak cevap verebileceğimiz günler de gelecektir. GTA VI çıkış tarihi ertelenmezse 2025 senesinde oyunu büyük bir keyifle oynayacağız. Oyun rehberleri kategorisini takip ederek zamanı geldiğinde GTA VI rehber içeriklerine ulaşabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir