Oyun Haberleri

Fortnite Arcane Kozmetikleri Sızdırıldı!

Fortnite-Arcane-Kozmetikleri-Sizdirildi

Yeni bir League of Legends ile Fortnite birlikteliği kapıda gözüküyor. Bir dataminer tarafından yapılan araştırmada Fotrnite Arcane kozmetikleri sızdırıldı. Arcane, Netflix üzerinde League of Legends oyununun hikâyesi baz alınarak hazırlanan bir animasyon dizisi. Diziden Vi ve Jinx karakterleri için bundle halinde karakter paketlerinin satılacağı dedikodular arasında. Özellikle Jinx karakteri Fortnite oyunu için ilk kez Arcane dizisinin çıkışında gözükmüştü. Karakter paketleri dışında Epic Games, Riot Games’ in oyunlarını da anlaşma dahilinde mağazasında listelemeye başladı.

Fortnite daha önce de birçok firma ile yaptığı birliktelikler ile biliniyor. Bu birliktelikler arasında Star Wars, DC’ nin Batman’i, Resident Evil ve birçok Marvel karakteri bulunuyor. Oyunun en son duyurulan 3. Bölümü ile Epic Games, en büyük birlikteliklerinden birisini duyurdu. Herkesin sevdiği karakter olan Örümcek Adam’ı Fortnite içerisinde haritada hızlıca sallanarak dolaşmasına izin verecek ağ atıcıları ile birlikte getirdi. Fortnite geçtiğimiz bölümlerde de birçok medya ikonuyla da birliktelikler yaptı ve oyununa oyuncular tarafından oldukça değerli görülen kostümler, eşyalar, ifadeler getirerek kâr yapan bir oyun olmayı sürdürdü.

Fortnite Arcane Kozmetikleri Sızdırıldı. Oyunda Hangi İçerikleri Göreceğiz?

Yapılan sızıntı baz alınarak oyuna Arcane birlikteliği ile gelebilecek eşyalar şu şekilde;

  • Diziden esinlenilen Kırmızı Ceketli Vi kostümü.
  • Jayce’in çekici şeklinde toplama kazması.
  • Oyuncak Tavşan şeklinde sırtlık.
  • Henüz bilinmeyen bir ifade.
  • Arcane için üretilen bir bekleme ekranı.

İkinci League of Legends işbirliği, önümüzdeki haftalarda Fortnite’a gelen üç birliktelik eşyalarından biri gibi görünüyor. Önceki sızıntılarda Marvel karakteri Hawkeye’ ın Fortnite içerisinde geleceği bulunmuştu. Ek olarak Örümcek Adam’ ın baş düşmanı olan Green Goblin’in de yakın zaman içerisinde oyunda görülebileceğini söyleyebiliriz.

Tüm bu içeriklerin oyun dosyaları içerisinde bulunduğunu göz önüne alırsak, içeriklerin iki hafta içerisinde oyuna yükleneceğini söyleyebiliriz. Fortnite Arcane kozmetikleri sızdırıldı, ancak daha önce yapılan sızıntılarda olduğu gibi dosyaların bulunması hemen bir birlikteliğin gerçekleştirileceği anlamına gelmiyor olabilir. Henüz Epic cephesinden birliktelikle alakalı yapılan bir açıklama bulunmuyor. Fortnite’ ın 3. Bölümü en büyük olanı ve ilerleyen zamanlarda daha birçok heyecan verici birliktelik ve oyun içi eşyaları görmeyi bekleyebiliriz. Daha fazla güncel haber için sitemizdeki haberler kısmına göz atmayı unutmayın.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir