Oyun Rehberleri

FM 2023 Guardiola Taktiği [4-3-3]

FM 2023 Guardiola Taktiği [4-3-3]

En iyi taktiklerden olan FM 2023 Guardiola taktiği neredeyse çoğu Football Manager oyuncusu tarafından kullanılmaktadır. Taktiği bu kadar meşhur yapan ise şüphesiz ki Pep Guardiola imzası taşımasıdır. Bu içeriğimizde takikle ilgili bildiklerimizi ve tavsiyelerimizi sizlerle paylaşacağız.

FM 2023 Guardiola Taktiği Nedir?

Oyunda henüz daha kendi taktiğinizi belirlemediyseniz Guardiola taktikleri ile oynamanızı tavsiye ediyoruz. Seçtiğiniz takımı 4-3-3 formasyonunda en etkili şekilde oynatacak FM 2023 Guardiola taktiği ile kolayca şampiyon olabilirsiniz. Özellikle Barcelona ve Man City takımlarındaki oyunculara yakın bir kadro kurabilirseniz taktiğin getirdiği başarıyı en iyi şekilde hissedebilirsiniz.

FM 23 Guardiola Taktiği Nasıl Kurulur?

Football Manager 2023 taktik kurulumu oldukça basittir. Tek yapmanız gereken indirdiğiniz taktik dosyasını bir yere kopyalamaktır. Aşağıdaki adımları uygulayarak bu taktiği çok kolay bir şekilde kurabilirsiniz.

[wpdm_package id=’11209′]

  • İlk olarak taktiği bilgisayarınıza indirin ve sıkıştırılmış klasör içerisindeki .fmf dosyasını masaüstüne çıkartın.
  • Ardından çıkarttığınız dosyayı ” Belgeler/Sports Interactive/Football Manager 2023/tactics ” içerisindeki tactics klasörünün içine atın.
  • Oyunu çalıştırıp taktikler sekmesinden attığınız taktiği seçin ve her şey otomatik olarak kurulmuş olacak.

FM 2023 Guardiola taktiği kurulumunu sizlerle paylaştık. Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda yorumlar kısmından bizlere ulaşırsanız size yardımcı olabiliriz. Daha fazla oyun rehberleri için ilgili kategoriye göz atmayı unutmayın.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir