Oyun Rehberleri

FM 2023 Regen Yüz Paketi

FM 2023 Regen Yüz Paketi

Football Manager oyunlarının olmazsa olmaz modlarından bir tanesi de Regen yüz paketidir. Oyuncuların yüzlerini çok daha gerçekçi hale getiren FM 2023 Regen yüz paketi çoğu oyuncu tarafından çok sık kullanılmaktadır. Bu yazımızda Football Manager 2023 Regen yüz paketi kurulumu ve paket hakkında bilgiler vereceğiz.

FM 2023 Regen Yüz Paketi Nedir?

FM oyunlarının en büyük sorunlarından brisi de oyundaki yüzlerin gerçekçi olmamasıdır. Oyuncular bunu sevmedikleri için kendileri istedikleri yüzü mod paketi haline getirip değiştirebiliyorlar. FM 2023 Regen yüz paketi ile 400 tane yüzü gerçekçi hale getirebilirsiniz. Football Manager 2023 mod paketleri ile yapılan değişiklikler sadece oyuncuların kendi bilgisayarlarında geçerli olmaktadır.

Football Manager 2023 Regen Yüz Paket Nasıl Kurulur?

Bazı mod paketlerini kurmak çok kolay olabilirken bazılarını kurmak için biraz uğraşmanız gerekiyor. Ancak aşağıdaki adımları sıra sıra uygularsınız kurulumu kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

İndirme Linki: https://s6.dosya.tc/server19/ez81x7/FM23-FMBox-Regen-Yuz-Paketi.rar.html

  • İlk olarak yukarıdaki Regen yüz paketi dosyasını bilgisayarınıza indirin.
  • ” Belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2023/graphics/ ” dosya yolunu izleyerek graphics klasörünün içine regen faces adında bir klasör oluşturun.
  • Oyun içerisinde yüzünü değiştirmek istediğiniz oyuncunun ID’sini kopyalayın.
  • İndirdiğiniz yüz paketi içerisinden beğendiğiniz yüzü, oluşturduğunuz regen faces klasörünün içine sürükleyip bırakın. Bu yüz dosyasının adını bir önceki adımda kopyaladığını oyuncu ID’si ile değiştirin.

FM 2023 Regen yüz paketi kurulumu bu kadar basitti. Eğer yapamadığınız veya takıldığınız bir nokta olursa yorumlar kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Daha fazla oyun rehberleri için ilgili kategoriyi ziyaret edebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir