FM21 Tato Tema Paketi Güncel 2021

FM21 Tato Tema Paketi

Futbol tutkunlarının saatlerce oynadığını Football Manager 2021 popülerliğini korumaya devam ediyor. FM hayranları tarafından yapılan Football Manager 2021 koyu tema paketleri oyunu daha keyifli hale getiriyor. Özellikle Football Manager 2021 geliştirilmiş FM21 Tato tema paketi oyunu daha oynanabilir kılıyor diyebiliriz.

FM21 Tato Tema Paketi Nasıl Kurulur?

Football Manager 2021 oyuncuları tarafından geliştirilmiş bir çok mod paketi bulunuyor. Oyunculardan wozzie’nin geliştirdiği Tato koyu tema paketi ise oyunun ana menü tasarımını çok daha kullanışlı ve göze hitap eder bir hale getiriyor. Koyu renklerin tercih edildiği tema oyunu uzun süre oynayan oyuncular için mükemmel bir tercih olacaktır. Bu tema paketini kurmak ise çok kolay. Lakin herhangi bir veri kaybı yaşamamak için tema paketini kurmadan önce oyunun yedeğini almayı unutmayın. Bu sayede bir problemle karşılaşsanız bile aldığınız yedeği geri yükleyerek en az kayıpla Football Manager 2021 eğlencesine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

  • İlk olarak indirdiğiniz sıkıştırılmış dosya içerisindeki .fmf uzantılı dosyayı oyunun kurulu olduğu yerdeki skins isimli klasörün içerisine atın.
  • Ardından oyunu yönetici olarak çalıştırın ve ayarlar kısmındaki tercihler bölümünden Tato tema paketini seçin. Artık oyunu Tato karanlık tema paketiyle oynayabilirsiniz.

7zip ile sıkıştırılmış dosyayı winrar ile açabilirsiniz. Şifre bölümüne oyuncukonseyi yazarak tema paketini sıkıştırılmış dosya içerisinden kolayca çıkartabilirsiniz.

Oyuncuların merak ettiği FM21 Tato tema paketi ile ilgili rehber konumuzu yararlı bulduysanız yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. Football Manager 2021 Steam sayfası üzerinde 300 ₺ fiyat etiketi bulunan oyunu indirim zamanlarında daha uygun fiyattan satın alabilirsiniz. Ayrıca Football Manager 2021’le ilgili oyun rehberleri herkesten önce size gelsin istiyorsanız ücretsiz bültenimize katılabilirsiniz.