Farming Simulator 22 Para Kasma

farming-simulator-22-para-kasma

Farming Simulator 22 içerisinde oyuncuların hayallerindeki çiftçilik yaşamına ulaşmaları için birçok farklı özellik yer almakta. Oyuncular diledikleri gibi tarım yapabilir, hayvan besleyebilir hatta ormancılık bile yapabilirler. Tüm bu işler kulağa oldukça keyif verici gelse de bu işlere atılabilmek için oyunda belirli bir ekonomiye sahip olmanız gerekmekte. Derlediğimiz Farming Simulator 22 para kasma taktikleri ile herhangi bir sıkıntı yaşamadan ekonominizi sağlamlaştırabilir ve oyundan keyif alabilirsiniz.

Farming Simulator 22 Para Kasma

Oyun içerisinde gelir elde edebileceğiniz dört farklı iş bulunmakta. Bunlar tarım, hayvancılık, ormancılık ve jeneratörler. Bunları kullanarak nasıl para kazanabileceğinizden ayrı ayrı bahsedelim.

  • Tarım: Tarım ile para kazanabileceğiniz birkaç farklı yol bulunmakta. Ekin ekip biçerek satabilir ve para kazanabilirsiniz. Veyahut biçtiğiniz ekinleri depolayabilir ve fiyatlarının en yüksek seviyeye ulaşmasını bekleyerek daha fazla kâr elde edebilirsiniz. Fiyatların ne zaman artacağını öğrenmek için oyun menüsünden ekinlerin bulunduğu kısmı açıp fiyatını öğrenmek istediğiniz ekini seçtikten sonra, fiyat dalgalanmalarını göster seçeneğini tıklayarak ekinin fiyatının ne zaman düşüp yükseldiğini anlayabilirsiniz. Ayrıca bu seneki oyunda gelen yeni bir özellikle tarım arazilerindeki taşları toplayabilir ve satın alma menüsünden satın alacağınız bir parçalayıcı ile işleyip satabilirsiniz. Bu da ekstra kâr sağlayacaktır. Bunun yanında sera kurarak domates, marul gibi sebzeleri yetiştirip satabilirsiniz. Bunları satmayıp işleme üniteleri satarak daha değerli ürünlere dönüştürüp daha sonrasında daha pahalıya satma imkânınız da var. Son olarak oyunda meyve bahçeleri kurarak buralardan da para kazanabilirsiniz.
  • Hayvancılık: Hayvancılık ile para kazanmanın ilk yolu tabii ki hayvanları çiftleştirerek popülasyonu arttırmak ve fazla hayvanları satmak olacaktır. Ayrıca inek, tavuk, koyun gibi hayvanlardan elde edilen süt, yumurta, yün gibi ek ürünleri de satarak para kazanabilirsiniz. Bu ürünleri de işleyerek satmanız mümkün. Süt ve yumurta fırıncılık için kullanılabilirken, yünden iplik elde etmek için işleyebilirsiniz. Ayrıca arı kovanları kurarak çok fazla çalışmadan para kazanmanız da mümkün. Arı kovanını satın aldıktan sonra otomatik olarak ürün satışını açtıktan sonra yapmanız gereken pek bir şey kalmıyor. Ürünler üretildikten sonra otomatik olarak satılacak, siz de hesabınıza giren paranın keyfini süreceksiniz.
  • Ormancılık: Odun eski oyunlarda olduğu gibi direkt olarak kırılıp satılarak para kazanılabilir. Ayrıca oyuna yeni eklenen fabrikalar sayesinde artık kırdığınız odunları da işleyebilirsiniz. Örneğin odunu marangoza götürerek daha fazla kar etmeniz mümkün.
  • Jeneratörler: Oyunda pasif olarak gelir elde etmek için arazinize jeneratörler kurabilirsiniz. Oyunda güneş enerjisinden ve rüzgâr enerjisinden faydalanan jeneratörler bulunmakta. İlk yatırım fiyatları yüksek olsa da zamanla kendilerini amorti edip size para kazandırmaya başlayacaklar.

Sizler için oyunda para kazanabileceğiniz birçok yoldan bahsettik. Hepsinin kendine göre artısı ve eksisi bulunmakta. Farming Simulator 22 para kasma yöntemlerinden en çok keyif aldığınızı seçebilir ve hesabınızdaki paranın yükselişini izleyebilirsiniz. Daha fazla oyun rehberi paylaşımlarımız için siteyi takip etmeyi unutmayın.