CSGO Kan Silme Kodu 2021

CSGO Kan Silme Kodu 2021

2021 yılında CSGO fps arttırma yöntemleri arayan oyuncular halen daha mevcut. CSGO her ne kadar çok eski bir oyun olsa da halen daha fps sorunu yaşayan oyuncular mevcut. En iyi fps arttırma yöntemlerinden birisi oyundaki parçacık ve efekt miktarını azaltmaktır. CSGO kanları görünmez hale getirmek oyunda bir miktar fps artışı sağlamaktadır. Peki ya CSGO kan silme kodu nedir?

CSGO Kan Silme Kodu Nedir?

CSGO, günümüzde halen daha en çok oynanan rekabetçi FPS oyunu. Bir FPS oyunundaki en önemli şey oyunun akıcı bir şekilde oynanabilir olmasıdır. CSGO’da genel olarak yüksek çözünürlüğe sahip grafikler olmadığı için oyundaki fps bir çok oyuncu için +60 diyebiliriz. Lakin düşük seviye bilgisayar donanımına sahip oyuncularda CS:GO oynamak istediğinde kasma ve takılma sorunları yaşamaktalar.

Oyundaki grafik ayarlarını en düşük ayara getirmek fps problemini genel olarak çözmektedir. Bunun yanı sıra oyun ayarlarından kapanmayan grafikleri de kodlar yardımıyla gizleyebilirsiniz. Böylece +5/10 arası bir fps artışı sağlayabilirsiniz. Özellikle oyunda rakiplerinizi vurdukça çıkan kan efektlerini gizlemek çok işinize yarayacaktır. Bunu yapabilmek için konsolu açın (1 tuşunun solundaki tuş ile.) ve aşağıdaki komutu direkt olarak kopyalayın ve yapıştırın.

  • bind “shift” “+speed;r_cleardecals”

Yukarıdaki CSGO kan silme kodu 2021 yılında da çalışmaktadır. Bu kodun çalışma sistemi ise çok basit. Siz rakip oyuncuları öldürdüğünüzde etrafa saçılan kan efektlerini kapatmak için SHIFT tuşuna basın. Sol SHIFT tuşuna her bastığınızda oyun haritasındaki bütün kan efektlerini silecektir. Siz o tuşa basana kadar çevrede kanların silinmeyeceğini hatırlatmakta fayda var. Oyun rehberleri daha fazla olsun istiyorsanız bunu yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.