Oyun Rehberleri

PUBG İsim Değiştirme Kartı Nasıl Alınır?

PUBG İsim Değiştirme Kartı Nasıl Alınır?

PUBG oyununda aldığınız nickten sıkıldıysanız veya nickinizi yanlış yazdıysanız mevcut kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz. Oyunda isim değiştirmek için PUBG ID değiştirme kartı satın almanız gerekiyor. PUBG isim değiştirme kartı nasıl alınır? sorusunun cevabını merak ediyorsanız sizler için hazırladığımız rehberde bu sorunun cevabını bulabilirsiniz.

PUBG İsim Değiştirme Kartı Nasıl Alınır?

PUBG nickinizi değiştirmek için bu kartı almak istiyorsanız oyunun en güncel sürümünün kurulu olduğundan emin olun. İsim değiştirme kartını önceden hiç satın almadıysanız etkinlikler bölümünden satın alabilirsiniz. Oyunun sürümü güncel ve etkinlikler sayfasında isim değiştirme kartını göremiyorsanız eğer yapmanız gereken bir kaç adım var demektir. İlk olarak seviyeniz 10 olana kadar oyunlara girmeye devam edin. Hızlı bir şekilde seviye kasmak için oyun sonuna kadar çok fazla rakibinizi elemeye çalışın. Böylece oyunlardan maksimum XP’yi alarak hızlı seviye atlayabilirsiniz.

Seviyeniz 10 olduktan sonra 10. seviye görevini tamamlamış olacaksınız. Bu görevin ödüllerini aldığınızda envanterinize PUBG ID değiştirme kartı eklenecektir. Ardından evntanterinizi açın ve kutu sembolüne tıklayın. Burada isim değiştirme kartına tıklayın ve kullanın. İsim değiştirme kartını yalnızca günde 1 defa kullanabileceğiniz için yeni nickinizi seçerken oldukça dikkatli davranın. Çünkü alacağınız nickname oyuncu sıralamasında yer alacak ve burada oldukça havalı gözükmesi sizi mutlu edecektir.

Oyuncular tarafından merak edilen “PUBG isim değiştirme kartı nasıl alınır?” sorusunu yanıtlamış olduk. Verdiğimiz bilgilerin sizlerin işine yarayacağını ümit ediyoruz. Henüz alacağınız nicke karar veremediyseniz PUBG şekilli nickler konumuzu ziyaret edebilirsiniz. Buradan kendinize havalı bir nick oluşturabileceğiniz gibi önceden hazırladığımız nicklerden de seçim yaparak yeni bir nickname alabilirsiniz. Dilerseniz yeni nicklerinizi yorumlar bölümüne yazarak diğer oyunculara değişik ve yaratıcı fikirler verebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir