Oyun Rehberleri

Lost Ark Pay to Win Mi?

Lost Ark Pay to Win Mi

Lost Ark bugün itibariyle Founder’s Pack alan oyunculara ve 11 Şubat tarihinde de tüm oyunculara açılıyor olacak. Yapımcı ekip satış politikasına yönelik değişimler yapılacağını dile getirse de henüz bu değişikliklerin ne şekilde olacağı belli değil. Oyuna başlayacak oyuncuların aklındaki soru ise, Lost Ark Pay to Win mi? Sizlerle bu konudaki bilgileri paylaşalım. Böylece oyuna başlama konusundaki kararınızı daha rahat verebilirsiniz.

Lost Ark Pay to Win Mi?

Sadece cevapla yetinecek oyuncular için sorumuzun cevabı, hayır. Lost Ark p2w bir oyun değil. Peki oyun içindeki markette parayla satın alınabilecek o kadar şey varken nasıl bunu söyleyebiliyoruz? Sizlerle konunun detaylarını paylaşalım.

Basitçe anlatmak gerekirse Lost Ark içerisinde yer alan her şeye ücretsiz bir şekilde oynayarak ulaşabiliyorsunuz. Oyundaki para birimini, gerçek para ile alabilseniz dahi bu tamamen oyuncunun tercihine kalan bir durum. Oyuna para harcayan oyuncuların bu konudaki asıl amacı, gerekli materyalleri toplamak ve eşyaları geliştirmek için gereken zamanı kısaltmak.

Oyunda eşyalarınızı geliştirmek için, canavarları keserek ve görevleri tamamlayarak topladığınız para ve materyalleri kullanıyorsunuz. Bu sistemler oyuncuların hızlıca gelişmesini ve oyun içerisinde yer alan içerikleri tamamlamasını önlüyor. Böylece oyunda hızlıca sona ulaşamıyorsunuz.

Tabi bazı oyuncular, her gün sadece belirli bir miktardaki karakter gelişimiyle tatmin olmuyorlar. Sonuçta oyundaki birçok oyun sonu içeriği günlük ve haftalık sınırlamalara sahip. Bu durumda yapabileceğiniz şeylerden birisi yan karakter açarak aynı içerikleri daha fazla sayıda tekrarlamak. Ücretsiz bir oyuncu olarak bunu istediğiniz kadar fazla sayıda yapabilirsiniz. Ancak bu durum oldukça fazla zaman harcamanızı gerektirecektir.

Burada para harcayan oyuncuların tek kazandıkları şey zaman oluyor. Para harcayan oyuncular sizin uğraşarak elde ettiğiniz materyalleri daha kolay bir şekilde elde ediyorlar. Ancak bu durum onları sizin ulaşamayacağınız bir seviyeye getirmiyor. Halen zaman harcayarak onlarla aynı seviyeye gelebilir, rekabet edebilirsiniz. Bu sebeple de Lost Ark Pay to Win mi? sorusuna cevabımız, hayır oluyor. Daha fazla oyun rehberi için sitemizde bulunan rehberler kategorisini her gün takip etmeyi unutmayın.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

2 Yorum
 • budediğinp2wamasenbilirsin
  budediğinp2wamasenbilirsin
  19:04'de 13/02/2022

  İYİ DE BU SÖYLEDİĞİN P2W.

  Reply
 • ohee
  ohee
  13:51'de 10/02/2022

  bu konuyu açıkladığın için teşekkürler

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir