GTA 5 Online Kapanma Sorunu

GTA 5 Online Kapanma Sorunu

Son dönemlerde GTA V Online oyuncularının bazıların kapanma sorunu yaşamaya başladı. Bu sorun genellikle iyi bilgisayar donanımına sahip oyuncularda daha sık gözüküyor. Çok garip bir durum gibi gözükse de GTA 5 Online kapanma sorunu ile karşılaşan oyuncular, içeriğimizdeki önerileri uyguladığında sorunu çözecektir.

GTA 5 Online Kapanma Sorunu Çözümü

gta 5 online kapanma sorunu nasil cozulur

GTA 5, neredeyse 10 yıla yakın bir süredir oyun dünyasında yer alıyor. Oyun için hazırlanmış güncellemeler içerisinde sunulan düzeltmeler sayesinde sorunlar en aza indirgendi. Her güncellemede sorunlar düzeltilse de bazı oyuncular sorunlarla karşılaşmaya devam ediyor. Çok iyi bilgisayara sahip oyuncular bütün ayarları en yükseğe çektiği için oyunları kapanabiliyor. Aşağıdaki GTA 5 grafik ayarları kapanma sorunu için çözüm olacaktır.

  • Population Density: Sıfırlayın
  • Population Variety: Sıfırlayın
  • Distance Scaling: Sıfırlayın
  • Shader Quality: Medium
  • Shadow Quality: Normal
  • Reflection Quality: Medium

Yukarıdaki ayarları değiştirdikten sonra oyunu yeniden başlatabilirsiniz. Oyunu yeniden başlatmadan önce her şeyi kapatıp oyun dosya bütünlüğünü doğrulamanızı tavsiye ediyoruz. Böylece hatalı dosyalar tamir edilecek ve kapanma sorunu ortadan kalkacaktır.

GTA 5 Online kapanma sorunu için yapabilecekleriniz bunlardı. Bütün bunları yapmanıza rağmen halen daha oyun kapanıyorsa yorumlar kısmından iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz GTA 5 FPS arttırma rehberimize göz atarak oyunu daha akıcı bir şekilde oynamak için yapabileceklerinizi öğrenebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir