Oyun Rehberleri

Battlefield 2042 Irish Rehberi

battlefield-2042-irish-rehberi

Battlefield 2042’ de sınıflardan Specialist karakterlere geçişte önceki oyunlardaki bilindik sınıflar yeniden yazıldı. Mühendisler, takımını desteklemeye ve karşı araçlara karşı koymaya adanan sınıf, 2042’ de daha savunma ağırlıklı bir sınıf olmaya evrildi. Battlefield 2042’ de Mühendis sınıfına en yakın örnek Kimble “Irish” Graves olacaktır. Battlefield 4 hikâye modundan da hatırlanan Irish, takımına yardım etmek ve bir bölgenin kontrolünü ele geçirmek için kullanabildiği 2 adet defansif araca sahip. Sizler için hazırladığımız Battlefield 2042 Irish rehberi karakterin tüm detaylarını, kullanabildiği araçları ve karakterde başarılı olmanız için birkaç yararlı taktiği içeriyor olacak.

Battlefield 2042 Irish Rehberi

Irish karakterine genel hatlarıyla bakacak olursak;

  • Rolü: Engineer
  • Aracı: Fortification System
  • Pasifi: Veteran

Irish bölge kontrolünde ve savaşlarda siper görevi görmesiyle öne çıkan bir karakterdir. Fortification System isimli aracı yardımıyla isterse herhangi bir yere siper kurabilir, ya da bu aracı düşman bombalarını etkisiz hale getirmek için kullanabilir. Savaş alanında hayatta kalmasına yardımcı olmak için, Irish’ in sahip olduğu Veteran pasifi, oyuna +10 kalkanla başlamasını ve ayrıca öldürdüğü düşmanlarından küçük miktarda (+5) kalkan elde etmesini sağlıyor.

Irish’ in yerleştirebildiği siper vücudunuzun oldukça büyük bir bölümünü korur ve ayrıca oldukça fazla can değerine de sahip. Kırılmadan önce birkaç patlamaya dayanabilir. Kırılana kadar yok olmaz. Ancak aletin menzili sadece 3 metre olduğundan gelecek patlayıcıların alete bir hayli yakın olması gerekiyor. Irish ile maçlarınızı kazanmak için kullanabileceğiniz birkaç tavsiye verelim.

  • Irish ile keskin nişancı tüfeği kuşanabilirsiniz. Yerleştirebildiği siper ile daha açık alanlardan ve tahmin edilmez açılardan nişancılık yapabilirsiniz.
  • Siperinizi eğer bir asansörün giriş bölümüne yerleştirirseniz asansör kısa bir süreliğine işlevini durduracaktır.
  • Trophy sistemini bina çatılarına yerleştirerek helikopter atışlarını engelleyebilirsiniz.
  • Yerleştirebildiğiniz siperi bir aracın size çarpmasından hemen öncesinde yerleştirebilir, aracın hızını sıfırlayabilirsiniz.

Hazırladığımız Battlefield 2042 Irish rehberi sizlere karakterin güçlü ve zayıf yönlerini anlamada, çatışmalarınızı kazanmada yardımcı olacak. Daha fazla oyun rehberi için sitemizi ziyaret edin.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Minecraft Alet Hasarları
Oyun Rehberleri

Minecraft Alet Hasarları

Minecraft oyuncularının maden yaparken veya ağaç keserken kullandıkları aletler bir anda savaş silahına dönüşebiliyor. Oyuncular arkasından gelen zombi veya örümcekleri yenmek için ellerinde balta, kazma, kürek gibi aletleri kullanmak durumunda

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir