STREAMING

Twitch Panel Tasarımları +PSD (Ücretsiz)

Ücretsiz Twitch Panel Tasarımları

Twitch veya benzer platformlarda yayıncılık yapıyorsanız bu tasarımlar sizlere profesyonel bir kanal görünümü sağlayacak! Tamamen ücretsiz twitch panel tasarımları ile kanalınızı özgünleştirecek ve daha önemlisi güzel bir görünüm sağlayacaksınız. Bu sayede izleyicileriniz artacak ve kanalınızdaki kalıcılık oranı daha iyi noktalara gelecektir.

Aşağıda paylaşacağımız twitch panel tasarımları tamamen ücretsiz olup yapımcıları tarafından içerik üreticileri için paylaşılmıştır. Tüm tasarımlar “.psd” uzantısına sahiptir. Yani tamamen Adobe Photoshop ile düzenlenebilir haldedir. Bu sayede kolaylıkla düzenlemenizi yaparak tasarımları kendi kanalınıza göre uyarlayabilirsiniz.

Her başlıkta farklı bir tasarım bulunmaktadır. Beğendiğiniz tasarımı başlıkların son paragrafında bulunan indirme aracı ile indirebilirsiniz.

Topluluk

Twitch Topluluk Paneli

VBI tarafından üretilen bu tasarım topluluk olarak isimlendirilmiştir. Genellikle bayanların kullanabileceği renklere sahip olsa da tüm herkes tarafından kullanılabilir. Ana renkleri pembe – mor ağırlıklı olsa da tamamen düzenlenebilir haldedir.

İndirme Linki: https://s6.dosya.tc/server19/367km6/Topluluk-Panel.rar.html

Talon 2

Talon 2 Twitch Panel Tasarımı

Yine VBI tarafından hazırlanan bu tasarım oyun ağırlıklı kanallar için oldukça klasik bir görünüm sağlamaktadır. Siyah renklerin ağırlık verdiği bu paneller koyu kanal tasarımları ile birebir uyumludur.

İndirme Linki: https://s6.dosya.tc/server19/0g4ol6/Talon-2-Panel.rar.html

Meka

Twitch Meka Panel

Bir başka güzel tasarım daha. Şahsi olarak oldukça kaliteli bulduğum bu tasarım az kullanılan ve oldukça renkli bir tasarım. Ücretsiz olarak sunulması gerçekten büyük bir avantaj. Tasarımı farklı bir şekilde kullanarak tüm renkleri deneyebilirsiniz. Böylelikle oldukça renkli twitch panel tasarımları görünümüne sahip olacaksınız.

İndirme Linki: https://s6.dosya.tc/server19/0g4ol6/Mecha-Panel.rar.html

Chroma

Chroma Twitch Panel Tasarımı

Yine rengarenk bir panel seti daha. Twitch kanalınızı oldukça güzelleştirecek ve renkli bir hale getirecek olan bu chroma panelleri yine ücretsiz. Visuals by impulse tarafından yapılan bu seti kendinize göre düzenleyip kullanabilirsiniz.

İndirme Linki: https://s6.dosya.tc/server19/0g4ol6/Chroma-Panel.rar.html

Cypher

Cypher Twitch Paneli

VBI tarafından üretilen bir başka güzel panel tasarımı daha. Cypher isimli bu tasarım sert renklerin kullanımı ile oluşturulmuş. Bu renk paletlerini dilediğiniz gibi değiştirebilir ve kullanabilirsiniz.

İndirme Linki: https://s6.dosya.tc/server19/oq7oe8/Cypher-Panel.rar.html

+ EXTRA + Kendi Panelini Kendin Yap!

Burada paylaşacağım linkler ile kendi panelinizi kendinizin yapabileceği uygulamaları görebilirsiniz. Çevrimiçi olarak Twitch paneli tasarlamaya yarayan bu servisler ücretsiz durumda. Fakat premium tasarım istiyorsanız yukarıda paylaşmış olduğumuz paneller daha çok işinize yarayacaktır.

Yukarıda paylaşmış olduğumuz 3 servisinde kendi içerisinde panel tasarlayıcı araçları bulunuyor. Bu sayede basit düzeyde panelleri rahatlıkla tasarlayabilirsiniz. Eğer Photoshop bilginiz yoksa bu araçları kullanmanızı tavsiye ederim. Bu sayede kendinize özel Türkçe Twitch panelleri elde edeceksiniz. Daha fazlası için yayıncılık kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

1 Yorum
 • İlbey burak
  İlbey burak
  21:11'de 01/07/2022

  Aslında 2.site gayet başarılı ama icon kısmında kendi logomuzu yükleyebiliyor olsaydık keşke 🙁

  Eğer boş vaktin varsa bana destek olur musun ?

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir