Oyun Rehberleri

Skyrim Daedric Atı Nasıl Alınır

Skyrim Daedric Atı Nasıl Alınır

Skyrim içerisinde bulunan Daedric atı oldukça güzel bir dizayna sahip ve Daedric seti kuşanmış ejder doğan ile birleştiğinde oldukça güzel bir ikili oluşturuyor. Tabii ki Skyrim aşıklarının gönlünden Shadowmere’ in tahtını alamaz ancak fantastik dizaynıyla ona oldukça yaklaşabilen bir at. Oyuncuların bu ata sahip olabilmeleri için oyuna The Cause isimli Creation Club eklentisini kurmaları gerekiyor. Eğer Skyrim Anniversary Edition sahibiyseniz bu eklenti oyuna otomatik olarak kurulu halde gelecektir. Skyrim Daedric atı nasıl alınır sorusunun cevabı olarak eklenti tarafından eklenen görevleri ve görevleri nasıl tamamlayabileceğinizi anlatacağız.

Skyrim Daedric Atı Nasıl Alınır?

Mythic Dawn organizasyonu, Skyrim’ e doğru yol almakta ve karada kaos yayma umuduyla Oblivion Gate açmaya çalışıyor. Oyuncuların bu organizasyonun bulunduğu yere giderek bu kötü planlara son vermeleri gerekmekte. The Cause eklentisi oyuna Oblivion bölgesinin tamamını içeren birkaç farklı zindan ekliyor. Bu göreve başlamak için oyuncuların en az 46. seviyede olması gerekir. Bu seviye gereksinimine ulaşıldığında, kurye oyuncuya Skorvild adında birinden bir mektup ulaştıracaktır. Mektubu okuduktan sonra oyuncular Shrine of Stendarr’ da, devlerin kuzeyindeki Sleeping Tree Camp içerisinde Skorvild ile buluşmalılar. Bölgeye ulaştıklarında oyuncular Mythic Dawn suikastçilerinin Skorvil’ i öldürdüğünü öğrenirler. Bu düşmanları öldürün ve bir sonraki görev yerini, Ivarstead’in batısındaki bir kampı işaretleyecek bir not bulmak için cesetlerini yağmalayın. Kamptaki düşmanları yok ettikten sonra, oyuncular Arcwind Point’in biraz güneyindeki bir mağara olan Varlais Mağarası’na gitmelerine yönelik yazılı emirleri bulacaklar. Valais’in içindeki zindan devasa ve Mythic Dawn üyeleri ve Draugr’ lar ile dolu. Oyuncuların girmeden önce envanterlerini temizlemeleri önerilir, çünkü bölgede çok miktarda ganimet bulunmakta.

Skyrim oyuncularının çözmesi gereken uzun bulmacası da dahil olmak üzere Valais Mağarası’nın dolambaçlı koridorları, zindanı aşmayı oldukça kafa karıştırıcı hale getirebilir. Ölümsüz patron olan Norion’u yendikten sonra, oyuncular Riften’in kuzeyindeki Oblivion Gate’in yerini öğrenecekler. Mythic Dawn inine girmeden önce oyuncular onları birçok karşılaşmadan kurtarması için cesetlerden yağmaladıkları Mythic Dawn cübbelerini giyebilirler.  Mythic Dawn kültistleriyle savaştıktan ya da yürüdükten sonra oyuncular, Vonos adındaki bir büyücü tarafından korunan Oblivion Gate ile karşılaşacaklar. Görevde karşılaşacağınız en zor düşman bu olduğu için ateş ve büyü direnci olan zırhlar ve potlar ile hazırlıklı gelmeniz iyi olacaktır. Vonos’ u yendikten sonra oyuncular Oblivion’ a gitmek için portaldan geçebilirler. Bölgede Daedric bossu da dahil olmak üzere birçok düşman yer almakta. Daedric atı çağırmak için gerekli olan büyüyü bulmak için bölgedeki Punished Plans dahil tüm kutuları yağmalamalısınız.  Oyuncular büyüyü bulup öğrendikten sonrasında ne zaman isterlerse Daedric atını çağırabilirler.

Sizler için Skyrim Daedric atı nasıl alınır sorusunun cevabını paylaştık. Daha fazla rehber için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir