Sims 4 Astronot Kariyer Rehberi

Sims 4 Astronot Kariyer Rehberi

Sims 4 çıkışından bu yana oyunda birçok kariyer yer aldı ve her gelen ek paketle bu sayı artıyor. Örneğin Get To Work ek paketi oyuna aktif kariyerleri getirdi. Ancak bu kariyerleri edinmeniz için para ödeyerek ek paket satın almanız gerekiyor. Neyse ki Astronot kariyeri için herhangi bir ek paket almanıza gerek yok. Sizlerle Sims 4 Astronot kariyer rehberi içerisinde kariyerde ilerlemek için neler yapmanız gerektiğinden ve ilerlediğinizde ne gibi kazançlar sağlayacağınızdan bahsedeceğiz. Oyunda bilim alanında uzmanlaşan bir sim ile oynamak istiyorsanız bu kariyer tam size uygun olacaktır.

Sims 4 Astronot Kariyer Rehberi

Öncelikle kariyere başlamak için telefonunuzdan “Find a Job” seçeneğini seçerek listeden Astronot kariyerini bulabilirsiniz. Kariyerde ilk olarak 7 seviyede gelişiyorsunuz. Saatlik getirisi 26 dolarla başlayıp 119 dolara kadar yükseliyor. Kariyerde ilerlemek için siminizin Logic ve Fitness yeteneklerinde kendini geliştirmesi gerekiyor. Ayrıca kariyer için gerekli olan ruh halleri Focused ve Energized olmakta. Siminiz çalışmaya giderken bu ruh halleri içerisinde olursa çalışma kalitesi artacak ve terfi alma şansı yükselecektir. Siminizi bu ruh hallerine sokmak için, spor yaparak Energized ruh haline girebilir ya da kitap okuma, satranç gibi bilişsel eylemlerle Focused ruh haline girebilirsiniz.

Kariyerde 7 seviyeye ulaştıktan sonra ilerleyebileceğiniz iki farklı yol bulunuyor. Bunlar Space Ranger ve Interstellar Smuggler. Bu iki kariyer yolunun birbirinden farkı, kariyerde terfi aldığınızda verdiği eşyalar. Ayrıca Interstellar Smuggler yolu daha fazla para kazandırmakta. Siminiz hangi yolu seçtiği fark etmeksizin kariyerde ilerlemek için Rocket Science isimli yeteneği öğrenmeli ve geliştirmeli. Ayrıca çalışma aşamasında “Work Hard” seçeneğini seçerek siminizin daha fazla çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bunu yapmak çalışma kalitenizi arttıracak ancak siminiz eve daha yorgun ve kötü ruh halinde dönecektir.

Ayrıca eğer siminizi yaratma aşamasında bu kariyerde oynamayı amaçlıyorsanız burada seçeceğiniz birkaç sim özelliği size oldukça yardımcı olacaktır. Genius sim özelliği karakterinizin Focused ruh haline girmesini kolaylaştıracaktır. Benzer şekilde Active özelliği de Energized ruh haline girmenizi kolaylaştırır. Böylece daha kolay bir şekilde terfi alarak kariyer basamaklarını tırmanabilirsiniz. Sizlerle Sims 4 Astronot kariyer rehberi içerisinde kariyer hakkında bilmeniz gerekenleri paylaştık. Artık uzak roketinizi inşa edebilir ve evreni keşfe çıkabilirsiniz. Daha fazla oyun rehberi için sitemizde yer alan rehberler kategorisini her gün ziyaret edebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir