New World Oyundan Atma Sorunu ve Çözümü

New World Oyundan Atma Sorunu Çözümü

New World popülerliğini kaybediyor olmasına rağmen hatırı sayılır bir oyuncu kitlesi halen daha oyunu oynamaya devam ediyor. Oyunu bırakan oyuncuların geneli oyundaki sorunlardan ve içerikten şikayetçi. Bu sorunlardan bir tanesi de oyundan atma sorunuydu. New World oyundan atma sorunu yaşayan oyuncular aşağıdaki çözüm yollarını deneyerek bu problemi ortadan kaldırabilir.

New World Oyundan Atma Sorunu Nasıl Çözülür?

Oyunları bir anda kapanan oyuncular bu soruna bir çözüm arıyorlar. Çözüme geçmeden önce oyunun neden ansızın kapandığını açıklayalım. İlk olarak oyun halen daha düzenli olarak güncelleniyor ve her yeni güncellemeyle birlikte çok fazla hata düzeltiliyor. Oyundaki grafikler ve efektler oldukça kaliteli gözüküyor fakat oyuncuların sistemlerini baya bir zorluyor. Özellikle PvP esnasında çok fazla kişi aynı anda yetenek kullandığı için oyun takılabiliyor ve oyundan kopmalar yaşanabiliyor.

İlk olarak oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulatın. Eğer ki oyun dosyaları eksik veya hatalı yüklemeler varsa oyunun aniden kapanması mümkündür. Bu durumda Steam kütüphanesinden New World oyununa sağ tıklayın ve özellikleri açın. Burada yerel dosyalar bölümünden oyun dosyalarını doğrulayabilirsiniz. Bu işlemin tamamlanma süresi bilgisayarınızın özelliklerine göre değişlik gösterebilir.

Başka bir çözüm önerimiz de ekran kartı sürücülerinin güncel olup olmadığını kontrol etmeniz yönündedir. Bilgisayarınızda yüklü olan mevcut ekran kartı sürücüsünü komple kaldırın. Hangi ekran kartı markasını kullanıyorsanız onun sitesi üzerinden en güncel versiyonu indirin ve kurulumunu gerçekleştirin. Ardından bilgisayarı yeniden başlatıp oyunu yönetici olarak çalıştırıp giriş yapın.

New World oyundan atma sorunu için önerebileceğimiz en etkili çözüm yolları bunlardır. Bu yolları denedikten sonra herhangi bir sonuç alamadıysanız oyunun destek birimiyle iletişime geçebilirsiniz. Daha fazla oyun hata ve çözümleri içerikleri için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. Ayrıca ücretsiz bültenimize katılarak içeriklerimiz paylaşıldığı zaman bildirim alabilirsiniz.