Oyun Haberleri

LOL ve Valorant Epic Games Store İçine Eklendi!

LOL ve Valorant Epic Games Store İçine Eklendi!

Riot Games ve Epic Games bütün oyuncuları sevindirecek iş birliğini gerçekleştirdiler. Bu ortaklık oyuncuların işine yarayacak türden. Ortaklığın ardından LOL ve Valorant Epic Games Store üzerinden oynanabilecek. Tabi yalnızca bu oyunlarla da sınırlı kalınmamış. Diğer Riot oyunları da Epic Games Store’da yerini alacak.

LOL ve Valorant Epic Games Store Üzerinde Yerini Alıyor!

Riot Games tarafından geliştirilmiş oyunlar milyonlarca oyuncu tarafından sevilerek oynanıyor. Bunun nedeniyse hitap ettikleri oyuncu kitlesi ve oyunlarının çok iyi optimize edilmiş olmasıdır. Ayrıca yapılan reklamlar ve ortaklıklar sayesinde oyunlarını çok büyük kitlelere duyurmayı başardılar. Şimdilerde ise Epic Games Store ile yaptıkları anlaşma onları çok daha farklı ve yeni oyuncularla tanıştıracak.

Epic Games Store üzerinden League of Legends, Valorant, Team Fight Tactics veya Legends of Runeterra oynamak için Riot istemcisini de indirmeniz gerekiyor. Tabi bu istemci siz bu oyunları indirmeye başladığınızda otomatik olarak kurulacak. Böylece oyunlara bir güncelleme geldiği zaman Epic Games Store’dan oyunu indiren oyuncular da bu güncellemeleri sorunsuz bir şekilde alabilecekler. Umarız bu iş birliği diğer Riot oyunlarının da çok fazla oyuncuya ulaşmasını sağlar. Özellikle Legends of Runeterra gibi kaliteli ve oynaması keyifli bir kart oyununun oyuncu sayısının artmasını canı gönülden isteriz.

TFT, Legends of Runeterra, LOL ve Valorant Epic Games Store üzerinden oynanabilir olacak fakat bu oyuncu sayısını ne denli artıracak orasını bilemiyoruz. Sizce Riot Games bu ortaklık sayesinde çok fazla oyuncu kazanabilir mi? Cevaplarınızı yorumlar bölümünden iletebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın! Ayrıca paylaştığımız bilgilendirici içeriklerden bildirim almak istiyorsanız bültenimize ücretsiz bir şekilde katılabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Valorant Yansımalar Yeni Ajan Mı Müjdeliyor?
Oyun Haberleri

Valorant Yansımalar Yeni Ajan Mı?

Valorant kendini sürekli güncellemesi ve her gelen güncelleme ile birlikte yeniliklerle çeşitliliği artırma konusunda oldukça başarılı. Özellikle ajanlar konusunda oldukça titiz davrandıkları ortada. Geçtiğimiz günlerde yayınladıkları resmi hikaye videosu olan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir