Oyun Haberleri

Football Manager 2022 Yenilikleri Duyuruldu!

Football Manager 2022 Yenilikleri Nelerdir?

Sports Interactive tarafından geliştirilen Football Manager 2022 oyununun çıkmasına kısa bir süre kaldı. FM 22 oyun içerisindeki büyük yeniliklerle oyuncuların karşısına çıkacak. Yapılan yeniliklerin bir çoğunun oynanış odaklı olduğunu söyleyebiliriz. Zaten FM serilerindeki en önemli unsur oynanış yönünün güçlü oluşuyla oyuncuları mutlu etmesidir. Peki ya Football Manager 2022 yenilikleri neler?

Football Manager 2022 Yenilikleri

Football Manager serileri sürekli aynı içeriği tekrar ediyormuş hissiyatı verse de halen daha futbol tutkunlarının gözde oyunlarından birisidir. Her yıl üzerinde biraz değişiklikler yapılarak piyasaya çıkan Football Manager oyunu bu sene çok iddialı bir çıkış yapacak. Oynanışı zenginleştiren değişiklikler oyuna yeni başlayan oyunculara da oldukça yardımcı olacaktır. İşte Football Manager 2022 yenilikleri;

 • Yeni Oyuncu Pozisyonu ve Taktik Ekranı
  • Taktik penceresine eklenen kanat bek rolü FM 22’de oynanan maçların seyrini değiştirecek. Kanat bek gibi taktikler FM serisinin önceki oyunlarına kıyasla çok daha fazla yaratıcılık katacak. Bir noktada oyun planını tamamen değiştirecek.
 • Arka Plandaki Çalışanlarla Daha Yakın İletişim
  • FM 22 ile birlikte takım bünyesinde çalışanlarla etkileşime geçilebilecek. Böylece takımın kontrolü tamamen sizin elinizde olacak gibi duruyor.
 • Yenilenmiş Transfer Penceresi
  • Transfer penceresi Football Manager 2021’e kıyasla oldukça değişecek. Yeni transfer penceresinde bir çok yenilik eklenecek. Transfer sezonunun kapanmasına çok kısa bir süre kala oyunculara teklif yapmayı kolaylaştıran özellik bu yenilikler arasında bulunuyor.
 • Veri Merkezi Ekleniyor!
  • Bu özellik Football Manager 2022 oyunuyla beraber gün yüzüne çıkıyor. Burada takımınızın önceki maçlardaki paslaşmaları, momentumu ve takım performansını raporlanacak. Bu raporlara göre oyun sizlere diğer maçlar için neler yapabileceğiniz hakkında önerilerde bulunacak.
 • 3D Maç İzleme Ekranı
  • Yeniliklerle ilgili paylaşılan videoda çok kısa da olsa maç esnasında gerçekleşen pozisyonun 3D halini gördük. Süper ötesi etkileyici olmasa da eski oyunlara kıyasla çok daha iyi olduğunu söyleyebiliriz.
 • VERSUS Modu Eklendi!
  • VERSUS modu oyun ilk çıktığı zaman açık olmasa da 2022 senesi içerisinde gelecek. Bu mod yalnızca FMFC üyelerine özel olarak çıkacak. Adından da anlaşılabileceği üzere oyuncuların kendi aralarında maç oynayabileceği bir mod olacağını düşünüyoruz. Bu modla ilgili henüz daha detaylı bir bilgi bulunmuyor.
 • Geliştirilmiş Kişiselleştirme Ekranı
  • Kariyeriniz boyunca sizlere eşlik edecek karakterinizi oluşturma kısmı yenilendi. Artık daha fazla kişiselleştirme opsiyonu ile karakter oluşturabileceksiniz.

Football Manager 2022 yenilikleri şimdilik bunlar. Önümüzdeki günlerde daha fazla FM 22 yenilikleri paylaşılacağını ümit ediyoruz. Sizler bu yenilikler hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce FM 22 VERSUS modu oyuncuları memnun edebilecek mi? Oyun haberleri paylaştığımız zaman herkesten önce haberdar olmak için ücretsiz bültenimize katılabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Crossroads Inn 2
Oyun Haberleri

Crossroads Inn 2 Duyuruldu!

Orta çağda gerçek zamanlı olarak han işlettiğimiz ve oldukça eğlenceli içerikleriyle karşımıza çıkan oyunun yeni sürümü duyuruldu. Crossroads Inn 2 Steam'de açıldı ve bazı detaylar paylaşıldı. Klabater firması tarafından geliştirilen

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir