Dying Light 2 Hata Çözümü Güncellemeleri Yolda!

Dying Light 2 Hata Çözümü Güncellemeleri Yolda

Eğer Dying Light 2 içerisinde buglarla karşılaşıyor, ya da menüde yerinde olmayan butonlardan şikâyet ediyorsanız, sizin için iyi haberlerimiz var. Techland tarafından yapılan bir duyuruya göre Dying Light 2 hata çözümü içeren güncellemeler birkaç gün boyunca gelmeye devam edecek. Haberin detaylarını siz takipçilerimizle paylaşalım.

Dying Light 2 Hata Çözümü Güncellemeleri

Şu anda oyuna yapılan düzeltmeler arasında, coop modunda kararlı bağlantı, eksik doku ve ses problemleri için düzeltmeler, Twitch droplarından ve beğenilerinden gelen eşyaların elde edilmesiyle alakalı ortaya çıkan sorunların çözümleri, DLSS ve Raytracing için yapılan performans iyileştirmeleri yer alıyor.

Techland stüdyosunun Twitter’da yayınladığı Dying Light 2 açıklamasına göre bu haftaki planları, oyun çökmesi problemine yol açan sorunlara yönelik çözümler, geçmeyen siyah ekrana sebep olan sorunların çözümleri, yapay zekâ cesetlerinin coop moduna yönelik uyum hatasının çözümü, oyuncuların eşyalarını satıcılara satamaması probleminin çözümü yer alıyor. Ayrıca daha fazla DLSS geliştirmesinin de hazır şekilde güncellemeye bekletildiği açıklandı.

Buna ek olarak yapımcılar özel fare tuş atamalarına yönelik sorunların çözümüne ve özel fare tuş atamaları eklemelerine, oyuncuların yerel dili İngilizce olmasa dahi İngilizce VO etkinleştirebilmelerine, ek video ayarlarına, yedek kayıtlara yönelik çalışmalar da sürdürülmekte. Ayrıca yakında çözülecek olan; hikâye blokları, sonsuz döngüde biten bloklar, Markers of Plague görevi sırasında hastanede meydana gelen bazı görsel hatalar da yapımcı firmanın radarında.

Oyunda Fov ve Motion Blur seçeneklerinin oyuncular tarafından değiştirilemiyor olması oldukça sinir bozucuydu. Bu tip aksiyon dolu oyunlarda Blur ayarını tercih etmeyen birçok oyuncu bulunuyor. En azından bu oyuncular eklenecek olan ek video ayarları sayesinde artık bu sorundan kurtulacaklar.

Görünüşe göre Techland oldukça meşgul halde. Çıktığı ilk günden beridir Dying Light 2 hata çözümü yapılan güncellemelere her geçen gün yenisi ekleniyor. Yapılan Twitter açıklamalarına bakacak olursak birkaç hafta daha bu şekilde devam edilecek gibi duruyor. En azından böyle güzel oynanışa sahip bir oyunun boş bırakılmayıp, hatalarının sürekli olarak gözden geçirilmesi sevindirici bir durum. Daha fazla güncel oyun haberi için sitemizde yer alan haberler kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir