Oyun Haberleri

Football Manager 2022 Çıkış Tarihi Açıklandı!

Football Manager 2022 Çıkış Tarihi Açıklandı!

Her yıl kendini yenileyen Football Manager oyun serisi önümüzdeki yıl da bir çok yenilikle birlikte çıkış yapacak. Futbol sporuna gönül vermiş oyuncular için Sports Interactive tarafından geliştirilen Football Manager 2022 çıkış tarihi duyuruldu. Çıkış tarihi ile beraber FM 2022 Türkiye satış fiyatı da açıklandı.

Football Manager 2022 Çıkış Tarihi

Football Manager oyununa gönül verenler için artık bir gelenek haline gelmiş olan yeni oyunun Kasım ayında çıkış yapacağının duyurulması yine bozulmadı. Elimizde FM 22 yenilikleri ile ilgili çok fazla bilgi bulunmasa da yeni oyunun mükemmel bir çıkış yapacağını düşünüyoruz. Football Manager 2022 Steam sayfası üzerinde 9 Kasım 2021 tarihinde çıkış yapacağı yer alıyor. Bu da demek oluyor ki önceki oyundaki başarımları tamamlamak için tam 30 günümüz var. Bundan bir ay sonra FM 2022 ile yepyeni özellikler oyuncuları bekliyor olacak.

Football Manager 2022 Türkiye Satış Fiyatı

Football Manager oyun serilerinin ülkemiz için belirlediği standart bir satış fiyatı bulunuyor. FM 22 oyunu için de bu fiyat üç aşağı beş yukarı aynı tutulmuş. Oyunu şuanda ön siparişle alırsanız eğer 10% indirimle 269.00 ₺ ödeyeceksiniz. 9 Kasım’dan sonra oyunu almak isteyen oyuncular veya bu fırsatı kaçıranlar ise 299.00 ₺ karşılığında oyunu Steam kütüphanelerine ekleyebilecekler.

FM 2022 çıkış tarihi ve FM 22 Türkiye satış fiyatını içeren haberimizi yararlı bulduysanız yorumlar kısmından düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca FM 22 oyun rehberleri ve daha fazlasından herkesten önce haberdar olmak için ücretsiz bültenimize kayıt olabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir