Hata ve Çözümleri

COD Warzone 2 HUD Gözükmeme Sorunu

COD Warzone 2 HUD Gözükmeme Sorunu

COD Warzone 2 HUD gözükmeme sorunu bir battle royale oyun türünde olabilecek en garip sorunlardan birisidir. Call of Duty Warzone 2’nin battle royale modunu oynuyorsanız eğer kazanmak için bütün göstergeleri ve değerleri kontrol etmelisiniz. Warzone 2 arayüz sorunu nedeniyle bunu yapamıyorsanız bu içeriğimizde anlattığımız çözüm yöntemlerini deneyerek çözüme kavuşabilirsiniz.

COD Warzone 2 HUD Gözükmeme Sorunu Çözümü

Oyun çıktığı günden beri oyuncular birçok büyük ve küçük ölçekli sorunları rapor ediyor. Bu raporların çoğu herkesin tahmin edebileceği üzere Call of Duty Warzone 2 DMZ modu için yapıldı. Özellikle faction görevlerinde yaşanan sorunlar ve bunların düzgün çalışmadığı oyuncular tarafından rapor edildi. Buna ek olarak oyunun battle royale modu için de bazı sorunlar yaşanıyor.

cod warzone 2 arayuz gozukmeme sorunu

COD Warzone 2 HUD gözükmeme sorunu genellikle teçhizat droplarından ekipman alındıktan sonra ortaya çıkıyor. Bu hatayı aldıktan sonra oyuna devam etmeniz neredeyse imkansız hale geliyor. Bunun nedeni ise canınızı, zırhınızı, hangi silahta olduğunuzu ve kaç merminiz kaldığını görememenizdir. Aşağıda anlatacağımız çözüm yöntemleri ile sorunu çözmeyi deneyebilirsiniz.

Oyun Dosyalarını Doğrulayın

Neredeyse her hata çözümlerinde gördüğünüz bir şey olduğunun farkındayız ancak sorunların çözümü için de oldukça etkili bir yöntemdir. Oyuncuların karşılaştığı hataların en büyük sebeplerinden birisi eksik dosya diyebiliriz. Oyunu hangi platformdan indirdiyseniz oranın kütüphanesinden oyun dosyalarını doğrulatabilirsiniz. Bu işlemin tamamlanması bilgisayarınızın hızı ve eksik dosyaların boyutuyla ilgili olduğu için uzun veya kısa sürer diyemiyoruz.

Mevcut Oyundan Çıkıp Yeni Oyun Aratın

Bu çözüm yöntemi çoğu oyuncu tarafından tercih edilmese de yeni bir oyuna girmek sorunu çözecektir. Çünkü bu hatayı aldığınız mevcut oyunda çözmenin bilinen hiçbir yolu yok. Durum ne kadar sıkıcı olsa da yeni bir oyuna girip düzgün arayüz ile oynamak size çok daha keyif verecektir.

COD Warzone 2 HUD gözükmeme sorunu için önerebileceğimiz yöntemler şimdilik bunlardır. Çünkü bu hata için kesin bir çözüm yöntemi henüz bulunmuyor. Umuyoruz ki yeni güncellemeler ile böyle bir sorun kalmaz ve oyuncular eğlencelerine ara vermeden oynamaya devam eder. Sizin bulduğunuz herhangi bir çözüm yöntemi varsa yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir