Oyun Rehberleri

COD Modern Warzone 2 DMZ Modu Nedir?

COD Modern Warzone 2 DMZ Modu Hakkında Her Şey

Önümüzdeki hafta piyasaya çıkış yapacak Call of Duty Warzone 2, birbirinden eğlenceli modlarla birlikte geliyor. Özellikle COD Modern Warzone 2 DMZ modu oyuncular tarafından çok fazla merak ediliyor. Bu yazımızda DMZ modu hakkında bildiğimiz her şeyi sizlerle paylaşacağız.

COD Modern Warzone 2 DMZ Modu Hakkında Bildiklerimiz

Meşhur Call of Duty serisinin son oyunu olan Warzone 2 ile birlikte gelen yeni oyun modu DMZ, oyunculara COD mekanikleriyle Escape From Tarkov benzeri bir deneyim sunuyor. DMZ moduna katılan oyuncular büyük bir haritaya inerek AI ve diğer oyunculara karşı mücadele edecekler. Bu mod içerisinde oyunculardan tamamlanmasını istenen görevler yer alacak. Çıkış noktasına varmadan önce kendilerine verilen görevleri tamamlamak hiç kolay olmayacak.

cod modern warzone 2 dmz modu gorevleri

COD Modern Warzone 2 DMZ modu görevleri içerisinde rehine kurtarma, bosslarla savaşma, kaleleri ele geçirme ve önemli parçaları toplama gibi birbirinden eğlenceli görevler yer alıyor. Bu modla amaçlanan, battle royale ve hayatta kalma elementlerini bir arada kullanıp oyunculara muazzam co-op veya Pve deneyimi sunmaktır. Buna benzer bir deneyim daha öncesinde Escape From Tarkov’da oyunculara sunulmuştu ancak bu sefer COD imzası taşıyacak.

Sizler için hazırladığımız COD Warzone 2 DMZ modu başlangıç rehberi ile çok iyi bir başlangıç yapabiliriz. Burada anlattığımız ipuçlarını değerlendirerek kendinize uygun bir oyun planı hazırlayabilirsiniz. Oynamada devam ettikçe kendinize özel taktikler oluşturabilirsiniz ancak ilk başlarda sizler için önerdiğimiz taktikleri deneyebilirsiniz.

Yeni COD Modern Warzone 2 DMZ modu hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Sizce EFT’nin yerini tutabilir mi? Cevaplarınızı yorumlar kısmından bize ulaştırabilirsiniz. Daha fazla oyun rehberleri için ilgili kategoriyi inceleyebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

En İyi Steam Deck Oyunları
Oyun Rehberleri

En İyi Steam Deck Oyunları

Koca bir seneyi daha geride bırakmaya hazırlanıyoruz. 2022 yılında birbirinden eğlenceli, kaliteli ve sürükleyici oyunları severek oynadık. Yeni yıl ile birlikte oyuncuları yeni maceralar ve heyecanlar bekliyor olacak. Bu içeriğimizde
Lost Ark Sıra Problemi
Oyun Rehberleri

Lost Ark Sıra Problemi

Lost Ark sıra problemi yüzünden oyun çıktığından beri birçok oyuncu sıralamaya giremiyor. Sıralamaya giren oyuncular ise sunucuya göre yüksek saatler sıra beklemek zorunda kalıyorlar. Bir sunucudaki ortalama sıra sayısı ise

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir