Oyun Rehberleri

FiveM Ücretsiz Grafik Paketi

FiveM Ücretsiz Grafik Paketi

FiveM sunucularında rol yapan oyuncular saatlerin nasıl geçtiğini anlamadan eğlenebiliyor. Bu rehberimizde yer verdiğimiz FiveM ücretsiz grafik paketi ile rp sunucularında yaptığınız rolleri çok daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Ancak şunu da belirtmek isteriz ki güvenlik açısından grafik paketlerinin engelli olduğu rp sunucularında sadece onların izin verdiği grafik paketlerini kullanabilirsiniz.

FiveM Ücretsiz Grafik Paketi

Rol yapmayı seven oyuncular FiveM sunucularında kendi oluşturdukları oyun karakterlerinin hikayesini oynayabiliyor. Kendine has kuralları ve farklı yönetimi bulunan FiveM rol yapma sunucuları, oyunculara keyifli saatler geçirebiliyor. Rp sunucularında yaptıkları rollerin kalitesini arttırmak isteyen oyuncular FiveM gerçekçi grafik paketi kurarak sunuculara giriyor.

fivem ucretsiz grafik paketi visualv

En iyi FiveM ücretsiz grafik paketi VisualV, oldukça kullanışlıdır. VisualV kurduktan sonra oyunda aldığınız fps değerinde düşüş olabilir. Bunun nedeni grafik paketinde kullanılan texture ve ışıklandırmanın yüksek çözünürlüklü olmasıdır.

FiveM Grafik Paketi Kurulumu

FiveM grafik paketi kurulumu konusunda zorluk çeken oyuncuların sayısı bir hayli fazla. Birçok grafik paketinin kurulumu sırasında çok fazla dosyayı değiştirmek gerektiği için oyuncular hatalar yapabiliyor. VisualV için bu durum geçerli değil. Aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayarak yalnızca birkaç tıklamayla kurulumu tamamlayabilirsiniz.

  • İlk olarak OpenIV’yi kurun. OpenIV sayesinde GTA 5 mod paketlerini sorunsuz olarak kurabilir ve oyun deneyiminizi iyileştirebilirsiniz.
  • OpenIV’yi çalıştırıp sırasıyla ” tools > ASI Manager > install ASI Loader > OpenIV.asi ” sekmelerine tıklayın.
  • Ardından tekrar tools butonuna tıklayıp Package Installer’a bastıktan sonra Visual.oiv seçin.
  • Son olarak mod dosyasını seçin ve kurulumu tamamlayın.

Not: Grafik paketini kurduktan sonra crash hatası alıyorsanız ” gameconfig ” dosyasını silip oyuna tekrardan girmeyi deneyebilirsiniz.

FiveM ücretsiz grafik paketi için anlatacaklarımız bunlardı. Grafik paketleri sadece kuran kişinin bilgisayarında aktif oluyor. Yani grafik paketi kurulu olan oyuncunun gördükleri ile oyunun vanilla sürümüyle oyuna giren oyuncunun gördükleri birbirinden farklı olabiliyor. Bu durumu yaptığınız rollere yansıtmamaya dikkat etmenizi öneriyoruz. Daha fazla oyun rehberleri için ilgili kategoriye göz atabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

RUST Benzeri Oyunlar
Oyun Rehberleri

RUST Benzeri Oyunlar

Oyuncuların bir kısmı zorlu hayatta kalma oyunlarını oynamayı seviyor. Zorlu hayatta kalma oyunları dediğimiz zaman akıllara RUST geliyor. Uzun zamandır RUST oynuyorsanız ve RUST benzeri oyunlar denemek istiyorsanız listemize göz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir