Valheim Haritası Güncelleniyor!

Valheim Haritası Güncelleniyor!

Viking tarzı hayatta kalma oyunu olarak piyasya çıkan Valheim güncellemeler ile sürekli yenileniyor. Uzun zamandır pek fazla değişmeyen Valheim haritası güncelleniyor. Yeni güncellemeyle birlikte çok daha fazla içerik ve keşfedilecek mekanlar oyuncuları bekliyor olacak. Beraberinde gelecek gizemli yaratıklar da cabası olacak.

Valheim Haritası Nihayet Güncelleniyor

Iron Gate tarafından geliştirilen Valheim düşük sistemli oyuncuların bile oynayabileceği hayatta kalma oyunudur. Oyuncular oldukça geniş bir harita üzerinde gizemli yaratıklara karşı hayatta kalma mücadelesi veriyorlar. Tabi ki bunu yaparken karakterlerinin yeteneklerini de geliştirebiliyorlar. Bir alanda ustalaşmak yerine bir çok alanda ustalaşmak ekibiniz için çok iyi olacaktır. Çünkü haritada yok etmeniz gereken çok güçlü yaratıklar mevcut.

Harita güncellemesiyle ilgili bir yazı geliştirici blogunda paylaşıldı. Mistlands adını verdikleri biyomla ilgili çalışmaların yapıldığı ve buna öncelik verildiği oyuncularla paylaşıldı. Bölgeyle ilgili görsellere baktığımızda buranın oldukça kasvetli ve gizemlerle dolu bir yer olduğunu görebiliyoruz. Burayı keşfetmek için güçlü karakterlere ve iyi bir takım oyununa ihtiyaç olacaktır. Geliştiriciler bu bölgenin henüz daha geliştirilme aşamasında olduğunu ve zaman içerisinde şuan ki görünümünden çok daha farklı olacağını belirttiler.

Oyunu henüz daha satın almadıysanız Valheim Steam sayfası üzerinden 32 ₺’ye satın alabilirsiniz. Düşük fiyata maksimum eğlence arıyorsanız Valheim tam size göre bir oyun. Eğer dilerseniz indirimleri bekleyerek biraz daha uygun fiyata oyunu Steam kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Çıktığı günden itibaren 7 milyon tekil oyuncu tarafından satın alınan Valheim haritası güncelleniyor. Bu değişikliğin tam olarak ne zaman oyuna aktarılacağı belirtilmemiş lakin bir kaç güncelleme sonrasında aktif olabilir. Valheim haritasındaki yenilikler oyuncuları memnun edebilecek mi? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından iletebilirsiniz. Oyun haberleri içeriklerimizin devamlılığı için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. Ayrıca bilgilendirici içeriklerimizden bildirim almak istiyorsanız ücretsiz olarak bültenimize kayıt olabilirsiniz.