Oyun Rehberleri

New World Hızlı Level Atlama Rehberi

New World Hızlı Level Atlama Rehberi

Amazon Game Studios tarafından geliştirilen New World çok kısa bir süre sonra çıkış yapacak. Oyun çıkmadan önce oyunun beta sürümlerinde oynayamayanlar için New World hızlı level atlama rehberi oluşturduk. Bu rehber sayesinde oyuna girdiğinizde hızlı level kasmak için neler yapabileceğinizi öğrenmiş olacaksınız.

New World Hızlı Level Atlama Rehberi

New World beta aşamalarında yer alan oyuncular oyunda neler yapabilecekleri hakkında bilgiye sahip iken diğer oyuncuların hiç bir bilgisi bulunmuyor. Level kasma aşaması her MMORPG türünde olduğu gibi bu oyunda da rakip oyunculara üstün gelme konusunda önem arz ediyor. Diğer oyunculardan hızlı level atlayan ve onlardan daha yüksek statlara sahip olanlar oyundaki en değerli eşyaları düşürme konusunda avantajlı olabiliyor. Daha önce New World oyununun beta testlerinde level kasmadıysanız aşağıdaki yöntemleri uygulayarak rakiplerinize yetişebilirsiniz.

  • Haritadaki kasabalarda bulunan Town Project Board görevleri en hızlı level kasma yöntemidir. Bazen görevleri tamamlamak için müzayedelerde satılan eşyaları da satın alabilirsiniz.
  • Bulunduğunuz kasabaları ayakta tutarak o bölgeden kazanacağınız XP miktarını artırabilirsiniz.
  • Ana görevleri yaparken bir taraftan da yan görevleri yaparak aynı anda çok daha fazla XP kazanabilirsiniz.
  • Aynı anda maksimum 12 görev kabul edebiliyorsunuz. Gittiğiniz bölgelerdeki bütün görevleri tek seferde kabul edip tamamlayın. Böylece her görev bittiği zaman ekstra git gel yapmamış olursunuz.
  • Katıldığınız faction’a ait görevleri bitirmeye odaklanın. Ek olarak yaptığınız görevlerden alacağınız EXP miktarları bölgeden bölgeye değişiklik gösterir. Daha yüksek seviyeli bölgeler çok daha fazla EXP vermektedir.
  • Faction board üzerinden alacağınız görevlerde günlük bonuslar olabilir. Günlük bonus olan görevlerden alacağınız EXP’ler diğerlerine göre daha fazla olacaktır.

Sizler için oluşturduğumuz New World hızlı level atlama rehberi sizlere oyun başında çok fazla destek olacaktır. Rehberimiz de atladığımız düşündüğünüz bir nokta varsa bunu yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Oyun rehberleri içerikleri paylaştığımız zaman en hızlı şekilde haberdar olmak için bültenimize ücretsiz katılabilirsiniz. Ayrıca New World Steam sayfası üzerinden oyunu 109 ₺’ye satın alarak 28 Eylül 2021 tarihinde oyuna giriş yapabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir