Oyun Rehberleri

Medieval Dynasty Hayvan Lokasyonları Nelerdir? Güncel Yerler!

Medieval Dynasty Hayvan Lokasyonları

Medieval Dynasty oyununun içerisindeki vadi hayatla dolu, nereye gitseniz vahşi bir hayvanla karşılaşıyorsunuz. Sizinle birlikte oyunda yer alan tüm hayvanlara ve Medieval Dynasty hayvan lokasyonlarına değineceğiz. Hadi hayvanların haritanın neresinde çıktığına bakalım!

Medieval Dynasty Hayvan Lokasyonları

Oyun haritasının çok büyük olması sebebiyle bahsedeceğimiz hayvanlar sürekli olarak çıktıkları yerlerde bulunmuyor olabilirler. Sizlerle genel olarak ortaya çıktıkları bölgeleri paylaşacağız, böylece bu bölgelerde biraz dolaşarak istediğiniz hayvanı bulabilirsiniz.

Tavşan

Tavşanlar ile haritanın hemen hemen her yerinde karşılaşabilirsiniz. Eğer şehrin dışında ve insanların olmadığı bir bölgedeyseniz, vahşi bir tavşanla karşılaşma olasılığınız oldukça yüksek.

medieval dynasty haritasi

Özellikle odun mızrak ile tek vuruşta öldüklerini göz önünde bulundurursak, tavşanlar oyunda ilk avlayacağınız hayvan olacaktır. Oyuna yeni başladığınız aşamalarda yiyecek konusunda oldukça yardımcı olacaklardır.

Tilki

medieval dynasty tilki

Tilkiler ormanın derinliklerinde, tek başlarına ya da bir grupla bulunabilirler. Oldukça ürkek hayvanlar olduklarından dolayı, onlara yaklaşmanızla birlikte kaçmaya başlayacaklardır. Hızlı hareket etseler dahi, parlak turuncu renkli kürklerinden onları kolayca saptayabilirsiniz.

Kurt

Kurtlar oldukça agresif hayvanlardır ve tek başlarına veya büyük gruplar halinde dolaşırlar. Genellikle kasabaların yakınlarında bulunmazlar, çoğunlukla haritanın dağlık bölgelerinde yer alırlar.

medieval dynasty kurt

Ayı

Oyundaki en nadir hayvanlardan bir tanesi ayıdır. Bu agresif hayvanlar genellikle mağara girişlerinde ve diğer dağlık bölgelerde çiftler halinde bulunurlar.

medieval dynasty ayi

Vaşak

Vaşaklar ormanlık alanlarda bulunan, ürkek kedilerdir. Bu hayvanları çoğunlukla ormanlarda koştururken bulabilirsiniz.

medieval dynasty vasak

Porsuk

Porsuklar, tek başına veya çiftler halinde bulunabilen küçük, kemirgen tipi hayvanlardır. Kabaca bir tavşanla aynı boyuttadırlar, ancak hem beyaz hem de siyah bir kürke sahiptirler.

medieval dynasty porsuk

Mükemmel bir et kaynağı olabilmelerine rağmen, tam olarak hazırlanmadığınız takdirde zarar görme riskiniz bulunmaktadır. Genel olarak, porsuk vadide yaygın olmadığı için tavşanları avlamak daha yararlı olacaktır.

Yaban Domuzu

medieval dynasty yaban domuzu

Bu hayvanlar genellikle 1 ile 3 kişilik gruplar halinde dolaşırlar. Saldırgan olmalarına rağmen, bir domuzu bulmak ve öldürmek çok kolaydır. Yaban domuzları hedefe hücum etmeden önce yüksek bir ses çıkarır ve bir süre sabit dururlar. Sabit durdukları sürede birkaç odun mızrakla ya da yayla onları vurabilirsiniz.

Geyik

medieval dynasty geyik

Vadide dişi geyik ve antilop olmak üzere 2 çeşit geyikle karşılaşacaksınız. Antilopların büyük boynuzları bulunurken, dişi geyiklerin boynuzları yoktur. Geyikleri 5 kişilik gruplar halinde bulabilirsiniz. Her grupta en az bir tane antilop bulunmaktadır.

Amerika Geyiği

medieval dynasty geyik2

Geyiklerde bahsettiğimize benzer şekilde Amerika geyikleri de dişi ve erkek olmak üzere 2 çeşittedir. Benzer şekilde 5’ li gruplar halinde, her grupta bir erkek geyik bulundurarak dolaşırlar.

Bizon

Bu hayvanlar genellikle çiftler halinde dolaşırlar. Sadece yanlarına yaklaştığınızda agresif davranırlar. Bu da yayla uzak menzilden bu hayvanları kolayca avlamanıza imkân tanır.

medieval dynasty bizon

Sonuç

Medieval Dynasty içerisinde oldukça çeşitli bir doğal yaşam bulunmakta. Sizlerle paylaşmış olduğumuz  Medieval Dynasty hayvan lokasyonları yardımıyla ihtiyacınız olan hayvanı bulabilir ve avlayabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir