Oyun Rehberleri

Lost Ark Seviye Kasma Rehberi

Lost-Ark-Seviye-Kasma-Rehberi

Lost Ark, diğer tüm MMO oyunları gibi görevleri yaparak ya da canavarları keserek seviye atladığınız şekilde bir yapıya sahip. Oyunda toplamda 50 seviye bulunuyor. Seviye kasma kısmı oyundaki içeriklerin küçük bir bölümünü oluşturmakta. Bu sebeple ne kadar hızlı 50 seviye olursanız o kadar iyi. Sizler için Lost Ark Seviye Kasma Rehberi en hızlı ve efektif şekilde nasıl seviye atlayabileceğinizi anlatacağız.

Lost Ark Seviye Kasma Rehberi

Lost Ark’ da seviye atlarken yetenekteki 3 ek yeteneği kazanmak için bir yeteneğe odaklanıp onu 10. seviyeye kadar yükseltmek genellikle daha iyidir. Daha sonra 2. ve daha sonra 3. yeteneği bu şekilde yükseltebilirsiniz. Bu şekilde 4 yeteneği mümkün olduğunca hızlı elde etmelisiniz. Hoşunuza giden yetenekleri seçebilirsiniz, hangi yeteneği geliştirdiğinizin büyük bir önemi yok.

Birkaç yeteneği en üst seviyeye ulaştırmak grup halindeki yaratıklara yüksek anlık hasar çıkartarak bir ya da iki vuruşta kesmenizi sağlar. Bekleme süresine girdiklerinde uzaklaşarak hasar yemekten kaçınabilirsiniz. Bu şekilde bölgeleri daha hızlı temizleyebilirsiniz.

Oyunda seviye kasma aşamasını 1’ den 35’ e ve 35’ den 50’ ye şeklinde iki kısımda anlatacağız. Her bir kısımda en hızlı şekilde seviye kasmak için kullanmanız gereken yöntemlerden bahsedeceğiz. İlk olarak görev çeşitlerinden ve 1-35 seviye aralığında neler yapmanız gerektiğinden bahsedelim.

  • Ana Görevler: Oyundaki 1-35 seviye aralığında yapacağınız tek görevler bunlar. Ana görevler oyunda turuncu aşağı bakan oklarla gösterilirler. Basitçe oyunda ana görevleri takip ederek 35. seviyeye ulaşabilirsiniz.
  • Yan Görevler: Sarı ünlem işareti ile gördükleriniz oyundaki yan görevlerdir. Bu görevler genellikle tek seferlik ödül ya da altın verirler. Bu görevlere daha sonra gelebilirsiniz ancak çoğunluklu harcadığınız vakte değmiyorlar.
  • Rehber Görevler: Pembe ünlem ile görebileceğiniz görev çeşitleridir. Genellikle size oyun mekaniklerini öğretmek için tasarlanmışlardır. Seviye atlama kısmında bunları da yapmanız iyi olacaktır.
  • Chain Görevler: Etrafında bir halka görebileceğiniz sarı ünlem şeklindeki görevlerdir. Bunları atlayabilirsiniz ancak oldukça güzel ödüller vermekteler. Bunları seviye atlama sürecinizin yanı sıra yaparsanız işinize yarayacak eşyalar ve kalıcı stat artışları kazanabilirsiniz.

Bu süreçleri izleyerek oyunda 35 seviyeye ulaşabilirsiniz. Bu kısımda artık oyunun ana görevlerini bitirmiş olacaksınız. Artık oyunda denizlere açılmanızı sağlayacak bir görevi yapmanızın zamanı geldi. Kendi geminizi alarak birçok adaya seyahat edebilir ve maceranıza devam edebilirsiniz.

Oyunun bu noktasında, ana hikâye görevleri artık turuncu ünlemler değil, bir dünya görüntüsü ile mavi renklidir. Bu mavi görevleri takip etme yoluna devam edin, çünkü seviye yükseldikçe daha fazla EXP sunacaklar. Seviyenizle orantılıdırlar ve diğer yan görevlerden çok daha fazla EXP vermeye devam edeceklerdir. Bunları takip etmeye devam ederseniz, Lost Ark’taki 50. seviyeye mümkün olduğunca çabuk ulaşacaksınız.

Mavi dünya görevlerini tamamladığınızda seviye 49 ve %55 sınırında olacaksınız. Eğer %55 sınırında değilseniz yan görev yaparak o sınıra ulaşmanız gerekecek. O sınıra ulaştıktan sonra Northern Vern bölgesine giderek mavi dünya görevlerine devam edebilirsiniz. Bu bölgedeki görevleri tamamladığınızda 50 seviyeye ulaşmış olacaksınız.

Lost Ark Seviye Kasma Rehberi size oyunun son seviyesine en hızlı şekilde ulaşmanızda yol gösterici olacak. Daha fazla oyun rehberi için sitemizi sık sık ziyaret edin.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir