Oyun Rehberleri

Lost Ark Günlük Yapılacak İçerikler

Lost-Ark-Gunluk-Yapilacak-Icerikler

Lost Ark’ da 50 seviyeye ulaştıktan ev oyun sonu olarak hitap edilen kısma eriştikten sonrasında, her gün mümkün olduğunca içeriği yapıyor olduğunuzdan emin olmanız gerekli. Tabii bu üzerinizde aşırı baskı oluşturmasın, yapmazsanız da büyük bir şey kaybetmiyorsunuz. Ancak her gün sizlerle paylaşacağımız içerikleri yapmanız karakterinizin gelişmesinde büyük bir rol oynayacaktır. Lost Ark günlük yapılacak içerikler günlük olarak belirli bir sayıda tekrarlanabiliyorlar. Devam etmek için bir sonraki günü beklemeniz gerekiyor.

Lost Ark Günlük Yapılacak İçerikler

Oyuna girdiğiniz her gün yapmanız gereken içerikler şu şekilde;

  • Chaos Dungeon: Oyunda her karakterinizle ödülleri almak için 2 kez Chaos Dungeon girebilirsiniz. Her gün oyunda 100 enerjiniz oluyor ve bir kez girmek 50 enerjiye mâl oluyor. Enerjiniz bitse de devam edebilirsiniz ancak ödülleriniz çok daha düşük olacaktır.
  • Guardian Raid: Bu içerikten de günlük 2 kez yararlanabilirsiniz. Her gün karakteriniz 2 adet Guardian Soul sahibi oluyor ve bir kez girmek 1 tanesini tüketiyor.
  • Trade Skills: Diğer oyunların aksine Lost Ark’ da madencilik, odunculuk gibi yetenekler enerjiye sahip. Enerjiniz bitene kadar bu yetenekler ile malzeme toplayabilirsiniz. Tabii bu enerji miktarı oldukça fazla, tüm gün bu yetenekleri kullanmıyorsanız büyük ihtimalle enerjiniz bitmeyecektir.
  • Rapport: NPC’ ler ile günlük 5 şarkı çalabilir ve 5 kez ifade kullanabilirsiniz. Bu eylemleri yapmak NPC ile olan ilişkinizi ilerletecek, bu sayede ödül ve itibar kazanacaksınız. Bu oyunda para kasma için oldukça güzel, bunun sebebi birçok NPC’ nin ilişkiniz ilerlediğinde size 100-200 gold verecek olmasıdır.
  • Adventure Island: Gün içerisinde belirli saatlerde erişilebilir olmaktadır. Birçok malzemeyi edinmek için dilediğiniz adayı ziyaret edebilirsiniz.
  • Chaos Gate: Sadece belirli günlerde girilebilir. Açık olduğu günde sadece bir kez ödül alabilirsiniz. Birçok değerli malzemeyle birlikte, hazine haritaları ve chaos fragment elde edilebilir.
  • World Bosses: Bazı zamanlar dünya çevresinde bosslar ile karşılaşacaksınız. Bossları kesmeye gidebilir ve günlük bir kez ödül alabilirsiniz.
  • Voyage Cooperative Missions: Bu görevler gün içerisinde birkaç kez tekrarlanabilir. Bu görevler ile Gateway Key elde ederek daha sonra deniz etkinliklerinde ek ödüller için kullanabilirsiniz.
  • UNA Daily Tasks: Her gün 3 adet günlük göreviniz olacak. Gerekli geliştirmeyi para karşılığı satın alırsanız bu sayı 6’ ya yükseltilebilir.
  • Guild Support: Her gün 1 kez bağış ve araştırma desteği sağlayabilirsiniz. Her araştırma desteğinden sonra 6,000 gümüş bağışlamayı seçin.

Oyunda son seviyeye ulaşmanızdan sonrasında karakterinizi geliştirirken Lost Ark günlük yapılacak içerikler sağladıkları ödüller ile size yardımcı olacaktır. Bu içeriklerin birçoğunu oyunda alt karakterler açarak onlarda da yapabilirsiniz. Bu sayede alacağınız ödüllerin miktarı da artacaktır. Daha fazla oyun rehberi için sitemizi favorilerinize ekleyerek her gün ziyaret edebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

PlateUp Başlangıç Rehberi
Oyun Rehberleri

PlateUp Başlangıç Rehberi

It's Happening tarafından geliştirilen PlateUp, Ağustos ayında çıkış yapmıştı. Twitch yayıncılarının arkadaşlarıyla birlikte oyunu oynamasıyla birlikte oyun kendi popülerliğini artırmaya başladı. Oyuna yeni başlamış ancak ne yapması gerektiğini bilmeyen oyuncular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir