Oyun Rehberleri

Valorant Deadlock Yetenekleri ve Hikayesi

Valorant Deadlock Yetenekleri ve Hikayesi

Valorant oyuncularının birçoğu yeni ajan heyecanı ile yanıp tutuşuyor. Valorant Deadlock ajanı kendine has yetenekleri ile oyuncuların beğenisini kazandı. Paylaşılan tanıtım videosunda Deadlock hikayesi çok iyi bir şekilde anlatılmış. Bu içeriğimizde Valorant Deadlock yetenekleri ve hikayesi hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Valorant Deadlock Yetenekleri Nelerdir?

Valorant, düzenli güncellemelerle kendisini sürekli olarak geliştirmeye devam ediyor. Güncellemelerin yanı sıra oyuna eklenen farklı ajanlar, oyunculara çeşitli oyun deneyimi sunuyor. Deadlock ile birlikte oyundaki bütün taktikler değişicek. Çünkü Valorant Deadlock yetenekleri fazla OP.

(C) NanoÇekim: NanoÇekim bombasını fırlattığınızda belirli bir alan içerisinde kalan düşmanlarınız çömelir ve yavaşlama etkisi uygulanır.

(Q) Sonik Sensör: Sonik Sensör, önünden geçen düşmanların seslerini algılamak için tasarlanmıştır. Sensörün önünden geçen düşmanlar ayak sesi, silah sesi veya yüksek bir ses çıkartırsa eğer bölgeye sersemlik etkisi uygular.

(E) Bariyer Ağı: Bariyer ağı oluşturabilmek için elinize bir disket alırsınız. Disketi fırlattığınız yerde bariyerler ağı oluşur. Bu ağın içerisinde kalan düşmanlar oraya hapsolur.

(X) Kıskıvrak: Deadlock ajanı ulti yeteneği ile oyunun gidişatını değiştirebilir. Düşmanı çevreleyen bir nano koza fırlatır. Kozaya yakalanan düşmanlar, bağ yolu boyunca çekilirler. Eğer yol tamamlanana kadar koza kırılmaz ise içerisinde kalan düşman ölür.

valorant deadlock hikayesi

Valorant Deadlock Hikayesi

Valorant oyunundaki yeni Norveçli ajan Deadlock, ekibiyle birlikte dondurucu soğuk içerisinde yer alan bir tesisin içerisine operasyon düzenlerken işler bir anda ters gidiyor ve güç üniteleri kapanıyor. İçerisi bir anda karardıktan sonra işler sarpa sarıyor. Kocaman cüsseye sahip olmasına rağmen ajanlar tarafından farkedilmeyen canavar, ekibi yavaş yavaş ortadan kaldırmaya başlıyor.

Yeni ajanımız Deadlock, çok dikkatli bir şekilde canavara karşı savaşıyor. Yayınlanan tanıtım videosunda canavarla mücadele ederken nano teknoloji ekipmanlarını kullandığını görebiliyoruz. Deadlock, canavarı farklı bir boyuta ışınlayacak odaya sıkıştırıyor ancak canavar son anda kafasını kapıdan uzatıp ajanımızın kolunu kapıyor. Ajanımız ışınlama düğmesine basıyor ve koluyla birlikte canavarı da farklı bir boyuta ışınlıyor. Operasyon sonrasında KJ’nin geliştirdiği nano teknoloji ürünü mekanik kola sahip olan Deadlock, eskisine göre çok daha güçlü…

Valorant Deadlock yetenekleri ve hikayesi ile ilgili bilgi verdiğimiz bu içeriğimizin hoşunuza gideceğini umuyoruz. Sizce yeni ajan Deadlock’un yetenekleri ne kadar OP? Cevaplarınızı yorumlar kısmından yazabilirsiniz. Daha fazla Valorant oyun rehberleri için ilgili kategoriye göz atabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir