Oyun Rehberleri

Lost Ark Binek Nasıl Alınır? 2023

Lost-Ark-Binek-Nasil-Alinir

Lost Ark çıkışı yaklaştı ve oyuncular oyun hakkında mümkün olduğunca fazla bilgiyi öğrenmek için birbiriyle yarışıyor. Bu konudaki en büyük meraklardan birisi de seyahat etmek. Oyunun başında oldukça fazla vakit koşarken harcanıyor. Ancak bir binek elde ettiğinizde her şey oldukça kolaylaşıyor. Sizlerle Lost Ark binek nasıl alınır? sorusunun cevabını paylaşacağız.

Lost Ark Binek Nasıl Alınır?

Oyunda hızlıca bölgeler arası seyahat etmek için bir bineğe sahip olmanız oldukça önemli. Oyunu Beta aşaması içerisinde ise ilk bineği almak oldukça basitti. Tek yapmanız gereken oyunun ana görevlerini seviye 11’e gelene kadar takip etmek. Oyun sizi bu aşamada Loghill isimli bölgeyi keşfetmeye ve birkaç mezar hırsızını yok etmeye gönderecek.

Burada ana görevi “What Robbers Want” kısmına kadar takip etmelisiniz. Bu da Başpiskopos Heykel Kalıntıları kısmında gerçekleşiyor. Burada bir adet mini boss ile savaştıktan sonrasında ise bölgenin güney kısmına gönderileceksiniz. Burada görevi teslim edebilir ve size sunulacak olan 3 adet ilk binek seçeneğinden birisini seçebilirsiniz. Burada size sunulan at seçenekleri; Beyaz, kahverengi ve siyah şeklinde. Atların renk ve görünüş dışında birbirinden farklı bir özellik ya da yeteneği bulunmuyor. Artık ilk bineğinizi elde ettiğinize göre artık Arkesia çevresinde çok daha hızlı bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

Oyunun daha ileriki aşamalarında ise işleri ilginçleştirmek için farklı binek çeşitleri elde edebilirsiniz. Genel anlamda binekler birbirine benziyor ancak farklı yeteneklere ve görünüşlere sahipler. Ya da birisi diğerine göre daha hızlı seyahat edebilmekte. Farklı binekleri oyundaki farklı etkinlikleri tamamlayarak elde edebilirsiniz. Tabi eğer artık attan farklı bir bineğim olsun diyorsanız da oyun henüz çıkışını yapmamışken Founder’s Pack için ön siparişten yararlanabilirsiniz. Bu paketi 60 TL gibi bir fiyatla satın alabilir ve oyun içerisinde paketi alanlara özel olarak verilen üç başlı kurt şeklindeki bineğe sahip olabilirsiniz.

Sizler için Lost Ark binek nasıl alınır? sorusunun cevabını paylaştık. Daha fazla oyun rehberi için sitemizi kullandığınız tarayıcının sık kullanılanlarına ekleyerek her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir