Hata ve Çözümleri

League of Legends 004 Hata Kodu Nasıl Giderilir?

League of Legends 004 Hata Kodu Nasıl Giderilir?

LOL neredeyse çok eski bilgisayarlarda bile oynanabiliyor. Akıcı olmasa dahi en azından oynanabilir bir durumda. Her güncellemeden sonra çok daha iyi duruma getirilse de bazı hatalar ortaya çıkabiliyor. Örneğin League of Legends 004 hata kodu ile karşılaşan oyuncular oyuna erişemiyorlar. Bu sorunun ortaya çıkmasına neden olan durum ise güncellemenin düzgün yapılmamış olmasıdır.

League of Legends 004 Hata Kodu Çözümü

League of Legends hemen hemen bütün bilgisayarlarda oynanabilir düzeyde optimzie edilmiş MOBA oyunudur. Riot Games tarafından geliştirilen bütün oyunlar için bunu söylemek mümkün. Riot oyunlarının ortak özelliği çok iyi optimize edilmiş olmaları ve neredeyse sorunsuz oyun deneyimi sunabilmesidir. Tüm bunlara rağmen oyuncular farklı hatalar ile karşılaşabiliyor. Bu hataların çoğu kullanıcılardan kaynaklanmaktadır. Hata kodu 004’te kullanıcı kaynaklı sorunlardan birisidir. Aşağıdaki çözüm önerilerini uygulayarak bu sorundan kurtulabilirsiniz.

İlk olarak oyunun kurulu olduğu birimde oyuna gelecek güncellemeleri kurabilmek için gerekli boş alanın olup olmadığını kontrol edin. Eğer yer yoksa gereksiz dosyaları veya önceden sildiğiniz programlardan geride kalan kalıntıları temizleyin. Ardından güncellemeleri baştan yükleyin.

Oyun dosyalarında ortaya çıkan bozukluktan dolayı bu hata kodunu alabiliyor olabilirsiniz. Bunun için League of Legends istemcisinin ayarlar bölümünden onarım yapmayı deneyebilirsiniz. Bu işlem sürerken internet bağlantınızın sağlıklı olduğundan emin olun. Böylece oyun dosyalarındaki eksiklikleri sorunsuz bir şekilde indirip kurulumu tamamlayabilirsiniz.

Yukarıdaki çözüm yollarını denedikten sonra halen daha giremiyorsanız bilgisayarınızdan League of Legends oyununu silin ve en baştan indirip kurulumunu yapın. Oyunu kurarken seçeceğiniz birimde en kötü 25-30 GB boş depolama alanı olmasına dikkat edin. Böylece oyuna gelecek güncellemeler eksiksiz olarak kurulabilecektir.

League of Legends 004 hata kodu için çözüm önerileri yukarıda yer almaktadır. Bu adımları sırasıyla uygulayarak sorunu çözmeyi deneyebilirsiniz. Bu yöntemleri denedikten sonra sorunun çözülüp çözülmediğini yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Bilgilendirici oyun rehberleri ve diğer oyunlara ait hata ve çözümleri içerikleri için sitemizi sık sık ziyaret etmeyi unutmayın!

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir