Oyun Haberleri

Guild Wars 2 Steam Duyurusu Yapıldı!

Guild Wars 2 Steam Duyurusu

Guild Wars 2 çıktığı döneme damgasını vurmuş MMORPG’dir. Oyun 28 Ağustos 2012 tarihinde hayatımıza girdi ve şimdiye kadar 16 milyon oyuncu tarafından oynandı. Geçtiğimiz gün atılan Tweet ile Guild Wars 2 Steam duyurusu yapıldı! Oyunu en başından beri oynayan oyuncular için bu muhteşem bir haber.

Guild Wars 2 Steam Duyurusu Herkesi Sevindirecek!

ArenaNet’in geliştirdiği Guild Wars 2 çok yakın bir tarihte Steam kullanıcıları tarafından da oynanabilecek. Steam kullanıcıları oyunu ücretsiz olarak deneyimleyebilecekler. İsteyen oyuncular hesaplarını Guild Wars 2: Heart of Thorns & Guild Wars 2: Path of Fire Expansions ve Guild Wars 2: End of Dragons Expansion paketlerine yükseltebilecekler. Oyuncuların istediği Collection Bundle içerisinde Guild Wars 2: Heart of Thorns, Guild Wars 2: Path of Fire, Guild Wars 2: End of Dragons, and Living World Sezon 2’den 5’e kadar paketleri yer alacak. Ayrıca Living World Sezon 1 herkes için ücretsiz olarak verilecek.

Bahsettiğimiz Collection Bundle, Steam harici kullanıcılar tarafından hemen erişilemeyecek fakat bu paketin hem oyun içi mağazaya hem de internet mağazasına eklemeleri yönünde çalıştıklarını belirtiyorlar. Oyuncular Living World genişleme paketlerini Steam sayfası üzerinden ayrı ayrı satın alabilecek.

Yapılan Guild Wars 2 Steam duyurusu içerisinde geçtiğimiz bir kaç aydır yeni oyuncuların oyunu deneyimleyebilmeleri için çalıştıklarını belirtmişler. Varsayılan seviye kasma aşamasının, oyun ayarlarının, tuş atamalarını daha anlaşılabilir olduğunu ve oyuncuların seviye 80 olana kadar elde edeceği başarımlara farklı kademeler ekledikleri de duyuruda yer alıyor. Seviye 10’a ulaşmış her oyuncu Raptor bineğini ücretsiz olarak deneyimleyebilecek ve eğer genişleme paketi satın alırsa bu bineği kalıcı olarak bulundurabilecek. Bunların yanı sıra anında seviye 80 olabileceği Black Lion bileti, zindanlara özel para birimleri ve artırılmış ödüller, hikaye içerisinde artırılmış oyuncu deneyimi, artırılmış raid ve Strike Görevleri ödülleri oyuncuları bekliyor olacak.

Guild Wars 2 Steam duyurusu ile 10. Yıl Dönümü Etkinliği de oyuncularla paylaşıldı. Bu etkinlikte yer almak isteyen oyuncuların 23 Ağustos günü oyuna giriş yapmaları gerekiyor. Oyuna girdiklerinde onları bekleyen bir başarım olacak. Etkinlik kapsamında görevleri tamamlayan oyuncular Proofs of Legend’ı öğrenebilecek ve ticaret edilebilen Decade zırh setine ulaşabilecekler. Güncel oyun haberleri için ilgili kategoriyi ziyaret edebilirisiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir