God of War PC Sürümü Çıkış Tarihi Açıklandı!

God of War PC Sürümü Çıkış Tarihi Açıklandı!

Santa Monica Studio tarafından geliştirilen God of War ilk önce PlayStation 4 oyun konsoluna özel olarak piyasaya çıktı. Milyonlarca oyuncunun oynadığı God of War çok sevildi. Oyunun PC versiyonu için bekleyen oyuncuları sevindirecek bir gelişme yaşandı. God of War PC sürümü çıkış tarihi Steam sayfası üzerinden açıklandı.

God of War PC Sürümü Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Oyun her ne kadar 2018 yılında çıkmış olsa da oyuncuların bir kısmında konsol olmadığı için oyunun bilgisayara çıkmasını bekliyorlardı. Aradan 3 yıl geçti ve nihayet God of War artık bilgisayarlardan da oynanabilecek. Oyun konsoluna göre çok daha kaliteli grafikler oyuncuları bekleyecektir. Şimdiye kadar oynama imkanı olmamış ve internetten izleyen oyuncular 329,00 ₺ karşılığında oyunu Steam üzerinden satın alabilirler. Fiyat çok yüksekmiş gibi görünse de vereceğiniz her bir kuruşa değecektir. Bunun yanı sıra pc versiyonu için oyuncuları bekleyen aşağıdaki ekstra içerikler de yer alacak.

  • Bucker of the Forge Kalkanı
  • Dökkenshieldr Kalkanı
  • Exile’s Guardian Kalkanı
  • Kratos ve Atreus için Death’s Vow Zırh Seti
  • Shining Elven Soul Kalkanı

God of War Steam sayfası oyunun 14 Ocak 2022 tarihinde çıkış yapacağını gösteriyor. Ayrıca oyunun pc sürümünde herhangi bir fps limiti bulunmayacak ve 4K çözünürlüğü destekleyecek. Tabi ki oyunu 4K çözünürlükte oynamak için güncel ve üst düzey donanıma sahip bilgisayarlara ihtiyaç olacaktır. Buna ek olarak NVIDIA DLSS teknolojisi oyuna tam olarak entegre edilmiş. Bu teknoloji sayesinde oyuncular grafikleri düşürmeden akıcı bir oyun deneyimi yaşayabilecek. Oyunun sistem gereksinimleri henüz belirtilmemiş fakat çıkış tarihine yaklaşıldıkça bu bilgiler de oyuncularla paylaşılacaktır.

God of War pc sürümü çıkış tarihi bir çok oyuncu tarafından bekleniyordu ve nihayet açıklandı. Oyunun pc versiyonu oyunculara istediğini verebilecek mi? Cevaplarınızı yorumlar kısmından iletebilirsiniz. Oyun haberleri içerikleri paylaştığımızda bildirim almak için ücretsiz bültenimize kayıt olabilirsiniz.