Forza Horizon 5 Buglar Ne Zaman Düzelecek?

Forza Horizon 5 Buglar Ne Zaman Düzelecek?

Yarış oyunları tutkunlarının dört gözle beklediği Forza Horizon 5 bir hafta önce tam olarak çıkış yaptı. Oyun çıkış yapmasıyla birlikte çok farklı hataları da beraberinde getirdi. Fakat yapılan son duyuru ile birlikte Forza Horizon 5 buglar ne zaman düzelecek? sorusu da yanıt bulmuş oldu.

Haberimizin detaylarına geçmeden önce oyunun halen daha Steam üzerinde çoğunlukla olumlu incelemeye sahip olduğunu hatırlatmak istiyoruz. Oyunda bu kadar hata varken bile çoğunlukla olumlu puan alan Forza Horizon 5 gerçekten de oyuncuların beğenisini kazanmış. Oyuncuların bu ilgisini boşa çıkartacak adımlar atmayacaklarını ümit ediyoruz.

Forza Horizon 5 Buglar Ne Zaman Düzelecek?

Forza Horizon 5’i çıktığı ilk günden beri oynayanlar oyunun problemlerinden bıkmış durumda. Bu problemler arasında en sıkıntı yaratanı ise eleminatör etkinliğindeki rakip araçların görünmemesi oldu. Oyuncuların karşılaştığı sorunlar bununla da sınırlı kalmıyor. Oyun bağlantısında kopmalar, aniden kapanmalar vb. gibi bir çok hata oyuncuları oyundan soğutmuştu. Bir kaç gün önce yapılan açıklama ile oyundaki hataların ne zaman düzeltileceği oyuncularla paylaşıldı. Sorunlar düzeldiği zaman oyundan çok daha fazla keyif alınacağından eminiz. Ellerini çabuk tutsalar iyi olacak çünkü oyunun hype durumu yavaş yavaş son buluyor.

Forza Support Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada oyuna getirilecek düzeltmede bir sorun bulduklarını ve bunun için daha fazla test yapmaya ihtiyaçları oldukları yazıyor. Buna ek olarak düzeltmenin önümüzdeki haftaya kadar çıkacağını bekledikleri ve hataları bildirip destek oldukları için teşekkür ettikleri yer alıyor.

Forza Horizon 5 buglar ne zaman düzelecek? sorusunun yanıtını bekleyen oyuncular için yapılan bu açıklama yeterince tatmin edici olacaktır. Umarız oyuncuların oyundan soğumasına neden olan hatalar kısa süre içerisinde düzeltilir. Daha fazla oyun haberleri için sitemizi sık sık ziyaret etmeyi ve arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın! Ayrıca bilgilendirici içerikler ve oyun haberlerinden bildirim almak istiyorsanız bültenimize ücretsiz olarak kayıt olabilirsiniz.