Oyun Rehberleri

Hollow Knight Geo Nasıl Kasılır?

hollow-knight-geo-nasil-kasilir

Hollow Knight içerisinde maceralarınız sırasında birçok şey için Geo’ ya ihtiyaç duyarsınız. Haritaları açmak, keşfettiğiniz yerleri haritada işaretlemek gibi gerekli olan birçok içerik için Geo harcaması yapmanız gerekiyor. Oyunda öldüğünüz zaman tüm Geo’ larınızı kaybettiğiniz için bu durum bazen zorlayıcı olabilir. Sizler için Hollow Knight Geo nasıl kasılır? sorusunun cevabı niteliğinde en efektif şekilde Geo elde edebileceğiniz yerleri sıraladık.

Hollow Knight Geo Nasıl Kasılır?

Hollow Knight içerisinde Geo kazanabileceğiniz 3 farklı yol bulunuyor. Bunlar Geo kutularını kırmak, yadigârları satmak ve yaratık kesmek. İlk iki seçenek tek seferlik olduğu için sürekli bir Geo kazanımında kullanılamıyorlar. Bu sebeple Geo kasmak için yaratık kesmeniz gerekli. Bu işi daha da zorlaştırmak için oyun kestiğiniz yaratığın zorluğuna göre size daha çok ödül veriyor. Yani en çok Geo’ yu kazanmak için en zorlu yaratıkların üstesinden gelmelisiniz. Bu detayları da anlattığımıza göre oyunda en iyi Geo kasabileceğiniz 5 bölgeye geçelim.

  • Moss Knight: Bu bölge özellikle erken oyunda işinize yarayacak. Dikkat etmeniz gereken sadece birini saldırgan hale geçirmek. İki tane ile birden uğraşmak oldukça zorlu. Greenpath bölgesinin üst köşesinde bu yaratıkları bulacaksınız. Bu uzun boylu ve kalkan kullanan yaratıkları keserek güzel bir miktarda Geo kazanabilirsiniz. Yaratıkları kestikten sonra bir banka oturup işlemi tekrarlayabilir ve dilediğiniz kadar Geo kasabilirsiniz.
  • Fragile Greed ve Gathering Swarm: Bu iki Charm birlikte kullanıldığında yaratık başına kazandığınız Geo miktarını bir hayli arttırıyorlar. Bir miktar para Geo harcayarak tüm oyun boyunca kazanacağınız Geo miktarını arttırabilirsiniz. Gathering Swarm’ ı almak için Forgotten Crossroads bölgesinde Sly’ ı bulmalısınız. Fragile Greed için Dirtmouth bölgesinin biraz altında Leg Eater’ ı bulmalısınız. Bu iki Charm’ ı satın alıp kuşanarak diğer Geo kasma metotlarını oldukça hızlandırmış olursunuz.
  • Deepnest: Oyunda maceranızın bir bölümünde Tram Pass isimli eşyayı aldığınız bölgede size bebeklerini fırlatan büyük uçan böceklerin bulunduğu bir bölge yer almakta. Bu kısımdaki yaratıkların dikkatini çekerek giremeyecekleri dar bir bölgeye kaçmalısınız. Daha sonra tüm yaratıkları öldürerek 600 Geo elde edebilirsiniz. Size saldıramayacakları için işlem bir hayli kolay olacaktır.
  • Great Husk Sentry Run: Daha önce en büyük ve zorlu yaratıkların en çok Geo’ yu verdiğini söylemiştik. İşte bu bölgede oyundaki en büyük düşmanı bulabilirsiniz. King’s Station isimli duraktan başlayarak aşağıya doğru inip gördüğünüz tüm yaratıkları öldürecek, yukarıdan başladığınız noktaya dönerek bir daire oluşturacaksınız. Dairenin sonundaki banka oturarak tüm işlemi tekrarlayabilirsiniz.
  • Trial of the Conqueror: Oyunun severleri tarafından en güvenilir Geo kasma bölgesi burasıdır. Bu işlem için Trial of the Conqueror’ ın kilidini açmalı ve dilediğiniz Geo miktarına ulaşana kadar tekrar tekrar bitirmelisiniz.

Sizler için Hollow Knight Geo nasıl kasılır? sorusunun cevabı niteliğinde yöntemler paylaştık. Daha fazla oyun rehberi için sitemizi sık sık ziyaret edebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir