Hollow Knight En Güçlü Charm Komboları

hollow-knight-en-guclu-charm-kombolari

Hollow Knight içerisindeki Charm sistemi ana karakterin Hallonest içerisinde yoluna çıkacak her şeye karşı hazırlıklı olmasını sağlıyor. Bazılarını satıcılardan satın alabilir, bazılarını boss savaşları sonucunda ödül olarak alabilir, bazılarını ise haritada keşfederken bulabilirsiniz. Oyunun erken safhasında 3 Charm yeri ile başlarsınız ancak oyunda ilerledikçe bu sayı 8’ e çıkar. Hatta bazı Charm kombinasyonlarını uygulayarak karakterinizin gücünü, hızını ve yenilenmesini bir hayli arttırabilirsiniz. Oyunda bu sistem hayatta kalmanız üzerinde oldukça etkili olduğu için sizlerle Hollow Knight en güçlü charm komboları hangileri paylaşıyoruz.

Hollow Knight En Güçlü Charm Komboları

Oyunda serüveniniz boyunca kuşanabileceğiniz en güçlü charm komboları şu şekilde;

  • Büyücü: Oyundaki en güçlü charm kombinasyonu sahip olduğunuz 11 çentiğin tümünü de kullanmakta. Bu sebeple ona ulaşmak için bir hayli keşif yapmanız gerekecek. Bu kombo yakın savaştan çok mesafeli bir savaş stiline sahip oyunculara yönelik. Kuşanmanız gereken charmlar; Combining Dream Shield, Dream Weaver, Grubberfly’s Elegy, Grubsong, Weaversong ve Sprintmaster. Böylece büyüye yönelik mükemmel seti tamamlamış olursunuz.
  • Sineklerin Efendisi: Glowing Womb ve Defender’s Crest isimli iki charmı birleştirerek karakterinizi koruyan 4 adet zehirli minyon üretebilirsiniz. Görüşlerine giren düşmanlara saldırır ve 13 hasar verirler. Rakiple temas halinde zehirli bulut üreterek sürekli hasar verirler. Ayrıca sadece 3 çentik kullanarak bu komboyu edinebilirsiniz.
  • İleri Odak: Odaklanma ruh kullanır ancak oyuncunun savaşlarda hayatta kalabilmesi için elzemdir. Ancak savaş sırasında odaklanma çok uzun sürdüğü için kullanmak tehlikeli olabilir. Bu kombinasyonun tek amacı ise sakince odaklanmadan daha fazla yararlanmaktır. Deep Focus, Quick Focus, Grubberfly’s Elegy, Grubsong kombinasyonuyla hem bir odaklanmada 2 can yenileyecek hem de daha hızlı bir şekilde ruh doldurabileceksiniz. Bu sayede ne zaman ihtiyacınız olursa can yenileyebilirsiniz.
  • Samuray: Keşiflerinde güç ve yetenekler toplarken, oyuncular yolunda oldukça ilgi çekici düşmanlarla karşılaşır. Hatta bazıları onları taklit etmesi ve Samuray gibi güçlü bir savaşçı olması için ona ilham verebilir. Mark of Pride, Quick Slash, Unbreakable Strength and Heavy Blow kombinasyonuyla oyuncular yakın dövüşte uzman bir karaktere sahip olabilirler.  Büyücü kombinasyonu gibi bu kombinasyon da oldukça güçlü ancak 11 çentik gereksinimine sahip.
  • Çağrıcı: Sineklerin Efendisi kombinasyonuna çok benzeyen Çağrıcı kombinasyonu, oyuncuya yardımcı olması için bir minyon ordusu çağırmasını sağlar. Grimmchild, Weaversong, Sprintmaster, Grubsong, Glowing Womb, Defender’s Crest ve Spore Shroom kombosu oyuncuya yanında savaşacak birçok minyon çağırma imkânı tanır. Bu kombonun çalışması için 10 çentik gerekmekte. Ancak sürekli olarak minyon çağırmak çok ruh tüketeceğinden oyuncular can yenilemekte zorlanabilirler. Ancak savaşacak bu kadar çok dostla çok can yenilemeye ihtiyacınız olmayacaktır.

Sizler için Hollow Knight en güçlü charm komboları hangileri derledik. Daha fazla rehber için sitemizi takipte kalın.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir