FM 22 SSD Gold Teması (Altın)

FM 22 SSD Gold Teması (Altın)

Football Manager 2022 oynayanların bu yıl yaşadığı en büyük sorunlardan bir tanesi oyunun kendi temasının daha yoğun bir hale getirilmiş olması. Durum böyle olunca oyuncular anlık takılmalar ve benzer durumlar yaşayabiliyorlar. FM 22 SSD Gold teması ise bu durumu düzeltebilecek nadir temalardan. Çünkü yalnızca Football Manager 2022 uyumlu olması için geliştirildi. Üstelik 4K çözünürlüğü de destekliyor!

Klasik Football Manager arayüzünden çok fazla uzaklaşılmamış ve şablonun korunmuş olduğu SSD Gold teması adından da anlaşılacağı üzere altın renklerini vurguluyor. Yani, siyah ve koyu ağırlıklı renkler üzerine altın sarısı tasarımın vurgulanmış olduğu bu temanın boyutu ise oldukça düşük.

SSD Gold Teması

Temanın nasıl kullanabileceği ve tema hakkında biraz bilgi vermek gerekirse:

Tema adı: SSD Gold
Uyumluluk: Football Manager 2022
Yapımcısı: shark
Tema sürümü: 1.0.0

Temayı eğer normal 1920×1080 çözünürlükte kullanacaksanız ayarlarda Windows yakınlaştırması %100 oyun içi yakınlaştırması %100 olması gerekiyor. Eğer 4K çözünürlükte kullanacaksanız Windows yakınlaştırması %125 oyun içi yakınlaştırma ise %100 olması gerekiyor.

Temadan Görüntüler

SSD Gold temasının oyunda nasıl göründüğünü merak ediyorsanız oyun içi birkaç görseli aşağıda görebilirsiniz.

SSD Gold Teması Nasıl Kurulur?

Temayı kurarken yapmanız gereken adımlar oldukça basit. Sırasıyla;

  • İlk olarak SSD Gold temasını indirelim. Temayı indirmek için tıklayınız.
  • İndirmiş olduğumuz sıkıştırılmış dosya içerisinde bulunan SSD 22 isimli klasörü aşağıdaki dosya yoluna atalım:
  • Belgeler/Sports Interactive/Football Manager 2022/skins
  • Daha sonrasında oyun ayarlarından tema olarak SSD 22 isimli temayı seçelim. Ön belleği temizleyelim.

Her şey hazır! Artık oyununuza yeni bir görünüm kazandırdınız!

FM 22 SSD Gold teması oyun zevkinizi artıracak göz yormayan bir temadır. Farklı ve canlı renkler seven oyuncuların kesinlikle kullanmasını öneriyoruz. Sizin tavsiye ettiğiniz Football Manager 2022 uyumlu tema paketi varsa yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Bu tarz oyun rehberleri için sitemizi sık sık ziyaret etmeyi ve arkadaşlarınıza önermeyi unutmayın! Dilerseniz bültenimize ücretsiz olarak katılarak paylaştığımız içeriklerden bildirim alabilirsiniz.