PUBG New State Bedava NC Kodları Güvenli Mi?

PUBG New State Bedava NC Kodları Güvenli Mi?

Krafton tarafından geliştirilen PUBG New State oyuncuların yoğun ilgisini gördü. Çok kısa bir sürede 10 milyon üzerinde oyuncuya ulaştı. Oyuncuların bir çoğu ise oyundaki çeşitli kostümleri alabilmek için PUBG New State bedava NC kodları arıyor. Peki ya internette bedava dağıtılan kodlar ne kadar güvenli?

PUBG New State NC Kodları Nedir?

PUBG, PUBG Mobile ve PUBG New State oyundan para kazanabilmek için oyun içerisinde ekipman kostümleri satıyor. Bu kostümler oyunculara herhangi bir ekstra özellik kazandırmıyor. Bir diğer deyişle Pay To Win durumu söz konusu değil. Ancak bu kostümleri alabilmek için oyunun kendi para birimi olan NC gerekiyor. Gerçek para karşılığı oyun içi para NC’yi satın alabilirsiniz.

PUBG New State Bedava NC Kodları Güvenli Mi?

Oyun daha yeni çıkmasına rağmen internet üzerinde bedava NC kodları paylaşanlar bulunuyor. Bu kodların nasıl elde edildiği ise çoğu zaman bilinmiyor. Fakat oyunun geliştiricileri tarafından herhangi bir etkinlikle veya benzeri bir yolla kod dağıtılmadıysa paylaşılan kodların çoğu çalıntı kredi kartları ile alınmış veya sahte kodlar olabiliyor. Eğer çalıntı kredi kartıyla satın alınmış bir kodu kullanırsanız hesabınızı kaybedebilirsiniz. Bu nedenle internette ücretsiz olarak dağıtılan NC kodları kesinlikle güvenli değildir!

Kullandığınız hesabın kapatılmasını istemiyorsanız bedava PUBG NC adı altında verilen kodları hiç bir şekilde kullanmayın ve kullandırtmayın. Hesabınıza normal bir yoldan kostüm almak isterseniz oyun içerisindeki mağazayı kullanabilirsiniz. İlla ki ücretsiz kodları arıyorsanız PUBG New State Resmi Twitter Hesabı sürekli takibinizde olsun. Oyun için yapılacak kampanyalar ve promosyon içerikler oradan oyunculara duyurulacaktır.

Oyuna yeni başlamış oyuncuların merak ettiği PUBG New State bedava NC kodları güvenli mi? sorusunun yanıtını verdik. Umarız bu içeriğimiz sizler için faydalı olmuştur. Bilgilendirici oyun rehberleri içerikleri için sitemizi sık sık ziyaret etmeyi ve arkadaşlarınıza önermeyi unutmayın!