Free Fire İsim Değiştirme Rehberi

Free Fire İsim Değiştirme Rehberi

Free Fire, mobil battle royale oyunları içerisinde çok fazla oyuncuya sahip oyunlardan birisidir. Oynanış ve grafikleri sürekli olarak geliştirilerek iyileştirilen Free Fire, oyuncularına rekabetçi bir battle royale deneyimi sunuyor. Her oyuncu oyuna başlarken kendisine özel bir nick belirler ve oyuna öyle devam eder. Ancak oyuncuların geneli belirli bir süre sonra nick değiştirmek istiyor. Free Fire isim değiştirme rehberi sayesinde oyunda nick değiştirmek için neler yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Free Fire İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

free fire nick degistirme nasil yapilir

Free Fire, oyuncularına isim değiştirme imkanı veriyor. Özellikle oyuna başlarken seçtiğini nick’i beğenmeyen veya başka bir sebepten dolayı nick değişikliği yapmak isteyen çok fazla oyuncu oluyor. Eğer sizler de oyundaki nick’lerinizi değiştirmek istiyorsanız aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayabilirsiniz.

  • İlk olarak oyunu açın ve hesabınıza giriş yapın.
  • Lobideyken sağ üst kısımdaki profilinize tıklayın.
  • Ardından profil kartının bulunduğu kısımdaki düzenle simgesine tıklayın.
  • Karşınıza çıkan pencereden Takma İsim satırının sağındaki düzenle işaretine basın.
  • Yeni takma adınızı kutucuğa yazın ve 390 Free Fire Elmas ödeyerek Free Fire isim değiştirme işlemini tamamlayın.

Free Fire Nick Değiştirme Kaç Günde Bir Yapılır?

Free Fire oyuncuları nick değiştirdikten sonra 30 gün boyunca başka bir değişiklik yapamaz. Bunun nedeni hem belirli bir düzenin sağlanması hemde sürekli nick değiştirmek isteyen oyuncuların diğer oyuncuları rahatsız etmesinin önüne geçmek istenmesidir. Belirleyeceğiniz yeni nick’i bunu göze alarak seçmenizi tavsiye ediyoruz.

Free Fire isim değiştirme sonrasında oyunu tamamen kapatın ve yeniden başlatın. Artık yeni nick’inizle rekabetçi oyunlarda adınızdan sıkça söz ettirebilirsiniz. Mobil oyunlar için hazırladığımız bilgilendirici rehberlere ilgili kategoriden göz atabilirsiniz. Hepinize keyifli oyunlar dileriz!

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir