FM 22 Kojuro Tema Paketi Nedir? Nasıl Kurulur?

FM 22 Kojuro Tema Paketi Nedir? Nasıl Kurulur?

Football Manager 2022 temaları son dönemlerde oldukça popüler. Oyunda farklılık isteyen oyuncular renkli veya koyu tema paketlerinden birini seçebilirler. FM 22 Kojuro tema paketi ise oyuncular tarafından çok sık tercih ediliyor. Peki ya bu tema paketi nedir? ve nasıl kurulur?

FM 22 Kojuro Tema Paketi Nedir?

Kojuropp rumuzlu oyuncunun oluşturduğu bu tema paketi oyuncular tarafından çok sevildi. Bunun nedeni ise temanın 1920×1080 çözünürlükte stabil bir şekilde çalışabilmesi ve kullanılan renk paletidir. Beta sürecinde olmasına rağmen oyunculara oldukça kaliteli görünüm sunan bu tema güncellenerek daha fazla geliştiriliyor. İşte son güncelleme ile yapılan değişiklikler;

  • Kulüplerin panelleri,
  • Veri merkezindeki hatanın düzeltilmesi,
  • Fikstür tekrardan tasarlandı,
  • Maç skorları eklendi,
  • Karanlık tema versiyonu eklendi.

Football Manager 2022 Kojuro v3 Tema Paketi Nasıl Kurulur?

Tema paketinin kurulumunu anlatmadan önce bu temanın geliştirildiğini tekrardan hatırlatmakta fayda var. Kurduktan sonra gözden kaçmış ufak hatalar olabilir. Fakat güncellemelerle beraber bunlarda düzeltilecektir. Aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayarak sorunsuz bir şekilde temayı kurabilirsiniz.

  • İlk olarak FM 2022 Kojuro v3 tema indir bağlantısını kullanarak bilgisayarınıza indirin.
  • Ardından sıkıştırılmış klasörü açtığınız zaman 2 adet klasör ile karşılaşacaksınız. Bir tanesi temanın açık renkli hali bir diğeri ise koyu halidir. İkisini de kullanabilir veya içinden bir tanesini tercih edebilirsiniz.
  • Seçtiğiniz Kojuro temasından bir tanesini masa üstüne sürükleyin. Daha sonrasında bu klasörü “\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2022\skins” bağlantısını izleyerek skins klasörünün içerisine kopyalayın. Sizde “skins” isimli klasör yer almıyor ise kendiniz oluşturabilirsiniz.
  • Oyunu yönetici olarak çalıştırın ve tercihler kısmına girin. Burada tema bölümünden “skins” klasörü içerisine attığınız Kojuro temasını seçin ve onaylayın. Ön belleği temizledikten sonra temayı problemsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Football Manager oyuncularının bir çoğunun kullandığı FM 22 Kojuro tema paketi ile ilgili hazırladığımız rehber içeriğimiz umarız işinize yarayacaktır. Kendisine böyle güzel tema paketini oluşturduğu için teşekkür ediyoruz. Daha fazla oyun rehberleri ve güncel oyun haberleri içerikleri için sitemizi arkadaşlarınıza önermeyi unutmayın! Dilerseniz sitemizin bültenine ücretsiz olarak katılarak paylaştığımız içeriklerden bildirim alabilirsiniz.