Fall Guys Sistem Gereksinimleri Nedir?

Fall Guys Sistem Gereksinimleri Nedir?

Mediatonic tarafından geliştirilen Fall Guys oynanışı ve içeriğiyle çok fazla oyuncu tarafından oynanıyor. Oyunun Fall Guys sistem gereksinimleri çok düşük olmasına rağmen biraz daha güçlü donanımlara ihtiyacınız var. Çünkü performans için yapılmış optimizasyonun pek iyi olmadığını söyleyebiliriz.

Fall Guys Sistem Gereksinimleri

Fall Guys, 2020 yılında piyasaya çıkmış olmasına rağmen halen daha hatırı sayılır oyuncu kitlesine sahip. Oyuncuların halen daha bu oyunu oynamasının ardında bir çok neden var. Hem oyunun içeriği hem de eğlenceli vakit geçirmeleri bu nedenlerden bazılarıdır. Bunlara ek olarak yeni sezonlar ile birlikte gelen değişiklikler ve iyileştirmeler oyuncuları çok fazla mutlu ediyor. İşte oyunu oynayabilmek için istenen sistem gereksinimleri;

 • Minimum Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i5 veya AMD eşdeğeri
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 ya da AMD Radeon HD 7950
  • RAM: 8 GB
  • Depolama Alanı: 2 GB kullanılabilir alan

Yukarıdaki Fall Guys sistem gereksinimleri içerisinde yalnızca minimum gereksinimler bulunuyor. Önerilen sistem gereksinimleri için herhangi bir bilgi mevcut değil. Lakin günümüz teknolojisine göre orta seviye donanımlara sahip bilgisayarda bu oyunu çok daha iyi kalitede oynayabilirsiniz. Açıkçası bu oyunda grafiklerden çok oynanış ve eğlence ön plana çıkıyor diyebiliriz. Saatlerce olmasa da gün içerisinde 1-2 saat arkadaşlarınızla birlikte eğlenebilirsiniz. Daha öncesinde oyunu deneme fırsatınız olmadıysa Fall Guys Steam sayfası üzerinden 1 Aralık 2021’e kadar sürecek kampanyadan faydalanarak 19,00 ₺’ye satın alabilirsiniz. Ayrıca oyunu çok daha fazla içerikle oynamak istiyorsanız oyunun DLC paketlerinde de çok iyi indirimler yapılmış.