Oyun Rehberleri

FM 22 Açık Renk Tema Paketi (WHUkasin)

FM 22 Açık Renk Tema Paketi (WHUkasin)

Football Manager 2022, oyuncular tarafından geliştirilmiş modlar sayesinde çok daha keyifli hale gelebiliyor. Tema paketleri oyunu biraz daha farklı renklerde ve görünümde oynamaya imkan tanıyor. Oyuncuların bazıları koyu renkli temaları seçerken bir takım oyuncu da açık renk temalarda oynamayı tercih ediyor. Sizler için hazırladığımız rehberimizde WHUkasin nickli oyuncu tarafından yapılan FM 22 açık renk tema paketi hakkında bilgiler vereceğiz.

FM 22 Açık Renk Tema Paketi Nedir?

FM 22 oyuncularının bildiği üzere oyunun varsayılan teması siyah ve mor renkler üzerine yoğunlaşmasıdır. Bu renk seçimi oyuncuların gözünü yormasa da bazı durumlarda aradıklarını bulma konusunda zorluk yaşatabiliyor. WHUkasin rumuzuyla oyunu oynayan bir oyuncu tarafından çıkarılan açık renkli tema paketi bu sorunu çözecektir. Hem oyun içerisindeki menüler, seçenekler ve oyuncuların özellikleri gibi önemli bilgiler çok daha açık ve net bir şekilde gözüküyor hem de seçilen açık renklerin tonları göz yormuyor.

Football Manager 2022 Açık Renk Tema Paketi Nasıl Yüklenir?

WHUkasin’in geliştirdiği açık renk tonlarına sahip tema paketi çok fazla bilinmiyor. Eğer oyunu göz yormayan beyaz bir arkaplan üzerinde oynamak istiyorsanız bu tema paketi tam size göre. Aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayarak Football Manager 2022 için tasarlanmış temanın kurulumunu sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İndirme Linki: https://s6.dosya.tc/server19/wiecdk/fm-22-acik-renk-tema-paketi-WHUkasin.zip.html

  • İlk olarak yukarıdaki download butona basarak temayı bilgisayarınızda istediğiniz bir konuma indirin.
  • İndirdiğiniz sıkıştırılmış klasörü masa üstüne veya belirlediğiniz bir yere çıkartın.
  • Ardından çıkarttığınız dosyaları “\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2022\skins” dosya yolunu izleyerek skins isimli klasörün içerisine kopyalayın. Eğer skins klasörünü göremiyorsanız kendiniz de oluşturabilirsiniz.
  • Son olarak oyunu yönetici olarak çalıştırın. Tercihler bölümünden temaya tıklayın ve bu temayı seçin. Ön belleği temizledikten sonra onayla tuşuna basın. Artık oyunu FM 22 açık renk tema paketi ile oynayabilirsiniz.

WHUkasin tarafından geliştirilmiş FM 22 açık renk tema paketi halen daha test aşamasında olduğu için bazı sorunlar olacaktır. Lakin kendisi şuanda açık renkli temalar arasında en kullanılabilir olan temayı oluşturmuş diyebiliriz. Tema kurulumunu yapmadan önce her ihtimali göz önünde bulundurarak oyun dosyalarının yedeğini almayı unutmayın! Daha fazla oyun rehberi için sitemizi sık sık ziyaret edip arkadaşlarınıza önerebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir