Oyun Rehberleri

FM 22 Basit Gegenpress Taktiği (4-2-3-1)

FM 22 Basit Gegenpress Taktiği (4-2-3-1)

Football Manager 2022 taktikleri arasında en popüler olanı şüphesiz ki Gegen serisidir. Bu taktiğin popüler olmasının sebebi ise çok fazla varyasyonunun bulunmasıdır. Oyuncular değişik Gegen varyasyonlarını kendi takımlarına uygun bir hale getirip kariyerlerinde başarılı olabilir. FM 22 basit Gegenpress taktiği (4-2-3-1) ile ortalama bir takıma sahip olsanız bile çok iyi sonuçlar alabilirsiniz.

FM 22 Basit Gegenpress Taktiği Nedir?

Gegenpress taktiğini daha önce hiç duymadıysanız sizler için kısaca anlatalım. Bu taktiğin asıl amacı rakip daha kendi sahasında iken baskı kurmaktır. Bir diğer deyişle savunmaya rakip takımın bölgesinde başlamak Gegenpress taktiğidir. Bunu yapabilmek için ilk 11’de yer verdiğiniz forvet ve orta saha oyuncularının top hakimiyetinin yüksek olması gerekiyor. Ayrıca en ileride oynattığınız tek forvet oyuncusu bitiricilik bakımından yeteri kadar yetenekli ise golü bulmanız da kolaylaşacaktır. Tek forveti kanatlardan veya ileri orta saha oyuncuları ile desteklemeyi unutmayın.

Football Manager 2022 Basit Gegenpress Taktiği Nasıl Kurulur?

Football Manager 2022 kariyerinizde kullanabileceğiniz taktikleri kurmak çok basit. İsterseniz kendiniz tek tek oyuncuları dizebilir dilerseniz de .fmf uzantılı taktikleri doğrudan yükleyerek otomatik olarak hazırlanmış taktikleri kullanabilirsiniz. Aşağıdaki yönergeleri teker teker uygulayarak kurulumu sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Kuruluma başlamadan önce oyun dosyalarının yedeği almanızı öneririz.

Taktiği İndir: https://s6.dosya.tc/server19/evjoz6/fm-22-gegenpress-taktigi.zip.html

  • Yukarıdaki download butonuna basarak içerisinde FM 22 basit Gegenpress taktiğinin bulunduğu sıkıştırılmış dosyayı bilgisayarınıza indirin.
  • Sıkıştırılmış dosyayı çıkartmak için Windows kullanıcıları 7zip veya Winrar ile MacOs kullanıcıları ise The Unarchiver programlarından yararlanabilirler.
  • Taktiği masaüstüne çıkarttıktan sonra oyunu çalıştırın ve taktikler bölümüne girin. Burada aşağı yönlü oka tıklayın ve masaüstüne çıkartmış olduğunuz .fmf uzantılı taktiği seçin. Artık meşhur Gegenpress taktiği ile oynayabilir ve kariyerinizi şampiyonlukla sonuçlandırabilirsiniz.

FM 22 basit Gegenpress taktiği rakip oyuncuları kendi sahalarında yormak için tercih edebileceğiniz en iyi taktiklerden birisidir. Bu taktik sayesinde kontra atakların da önüne geçebilirsiniz. Sizce Football Manager 2022 taktikleri içerisinden hangisi çok daha etkili? Düşüncelerinizi yorumlar bölümünden iletebilirsiniz. Ayrıca bilgilendirici oyun rehberleri ve oyun dünyasından en güncel haberleri paylaştığımız zaman bildirim almak istiyorsanız ücretsiz bültenimize katılabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir